Vilniaus miesto antstoliai

Antstoliai
Antstoliai
Lietuvos antstolių rūmai
Konstitucijos pr. 15, 09319 Vilnius
Į. kodas 126198978
Telefonas +370 5 275 0067, +370 5 275 0068
Antstoliai

Vilniaus miesto antstolė Jurgita Bareikienė

Antstolės Jurgitos Bareikienės kontora

Adresas Laisvės pr. 79e-72, LT-06122 Vilnius
Telefonas +370 5 2407751
Mobilus telefonas +370 685 37529
El. paštas J.Bareikiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Irena Beliačic

Antstolės Irenos Beliačic kontora

Adresas Gedimino pr. 24, LT-01103 Vilnius
Telefonas +370 645 54556
El. paštas I.Beliacic@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Darius Bliznikas

Antstolio Dariaus Blizniko kontora

Adresas Konstitucijos pr. 12, LT-09308 Vilnius
Telefonas +370 5 2104862
El. paštas D.Bliznikas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Mindaugas Dabkus

Antstolio Mindaugo Dabkaus kontora

Adresas Linkmenų g. 5, LT-09306 Vilnius
Telefonas +370 5 2300756
Mobilus telefonas +370 682 30591
El. paštas M.Dabkus@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Inga Karalienė

Antstolių Ingos Karalienės, Neringos Lipeikienės, Ginto Badikonio, Andriaus Bublio ir Ramūno Kamarausko kontora

Adresas J. Basanavičiaus g. 8/ Vingrių g. 1, 01118 Vilnius
Telefonas +370 5 2691550
Mobilus telefonas +370 611 13431
El. paštas i.karaliene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Virginija Meškauskienė

Antstolių Virginijos Meškauskienės ir Irmanto Gaidelio kontora

Adresas J. Baltrušaičio g. 11-118, LT-06145 Vilnius
Telefonas +370 5 2700081
Mobilus telefonas +370 698 41233, +370 659 15155
El. paštas V.Meskauskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Daiva Milevičienė

Antstolių Vitalio Milevičiaus ir Daivos Milevičienės kontora

Adresas Kęstučio g. 50-3, LT-08112 Vilnius
Telefonas +370 5 2607788
El. paštas D.Mileviciene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Vytautas Mitkus

Antstolio Vytauto Mitkaus kontora

Adresas A. Stulginskio g. 5, LT-01115 Vilnius
Telefonas +370 5 2734216
Mobilus telefonas +370 615 38 743
El. paštas v.mitkus@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Saulius Mulevičius

Antstolio Sauliaus Mulevičiaus kontora

Adresas Ukmergės g. 369 A, LT-12142 Vilnius
Telefonas +370 5 2742794
El. paštas S.Mulevicius@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Arminas Naujokaitis

Antstolio Armino Naujokaičio kontora

Adresas Šeškinės g. 45C-90, 07158 Vilnius
Telefonas +370 5 2790990
El. paštas a.naujokaitis@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Brigita Palavinskienė

Antstolių Brigitos Palavinskienės ir Eduardo Sergėjevo kontora

Adresas Naugarduko g. 100 (2 aukštas), LT-03160 Vilnius
Telefonas +370 5 261 0163
Mobilus telefonas +370 670 22661
El. paštas B.Palavinskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Daiva Prunskienė

Antstolės Daivos Prunskienės kontora

Adresas A. Vivulskio g. 4-8, LT-03220 Vilnius
Telefonas +370 5 2659094
El. paštas D.Prunskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Gintautas Puodžiukas

Antstolių Gintauto Puodžiuko ir Aurelijos Puodžiukienės kontora

Adresas Žygio g. 91, LT-08234 Vilnius
Telefonas +370 5 2724794
Mobilus telefonas +370 673 52999
El. paštas G.Puodziukas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Dainius Šidlauskas

Antstolių Dainiaus Šidlausko ir Astos Stanišauskaitės kontora

Adresas Spaudos g. 9-109, LT-05132 Vilnius
Telefonas +370 5 2058130
Mobilus telefonas +370 606 87324, +370 685 32204
El. paštas info@antstolis.info

Vilniaus miesto antstolė Nemira Šiugždaitė-Stakeliūnė

Antstolių Nemiros Šiugždaitės-Stakeliūnės ir Dariaus Stakeliūno kontora

Adresas Konstitucijos pr. 15-74, LT-09319 Vilnius
Telefonas +370 5 2742742
Mobilus telefonas +370 698 47779, +370 687 87099
El. paštas N.Siugzdaite@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Dalius Traigys

Antstolio Daliaus Traigio kontora

Adresas M. K. Čiurlionio g. 5-20, LT-03104 Vilnius
Telefonas +370 5 2507462
Mobilus telefonas +370 610 37190
El. paštas d.traigys@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Robertas Vasiliauskas

Antstolio Roberto Vasiliausko kontora

Adresas M. K. Čiurlionio g. 70, LT-03100 Vilnius
Telefonas +370 5 2652787
El. paštas r.vasiliauskas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Rimantas Vižainiškis

Antstolio Rimanto Vižainiškio kontora

Adresas Aguonų g. 6, LT-03213 Vilnius
Telefonas +370 5 2159590
El. paštas r.vizainiskis@antstoliai.lt
Naujienos
Tarptautinis senturgis – savaitgalį Kaune Tarptautinis senturgis – savaitgalį Kaune
2023-10-02
Spalio 6–8 dienomis Kaune, prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje, vyks tradicinis tarptautinis sendaikčių turgus, kuriame l...
Ko tėveliai neturėtų drausti savo vaikams? Ko tėveliai neturėtų drausti savo vaikams?
2023-09-28
Ne paslaptis, kad tėveliai savo vaikams neleidžia daryti daugybės įvairių dalykų ir tai yra suprantama, kadangi tai – vienas...
Kokias klaidas, augindami vaikus, daro tėvai? Kokias klaidas, augindami vaikus, daro tėvai?
2023-09-28
Įprasta galvoti, kad tėvai, augindami vaikus, juos nuolat moko. Nors taip ir yra, verta akcentuoti, kad, visgi, šioje nuostab...
Kodėl infliacija nebėra didžiausia Lietuvos problema? Kodėl infliacija nebėra didžiausia Lietuvos problema?
2023-09-27
Rugsėjį, po keturių mėnesių pertraukos, Lietuvoje vėl užfiksuota teigiama mėnesinė infliacija, kuomet kainos buvo 0,7 proc. d...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.