Trečiadienis, gegužės 31 d.

Bendradarbiavimas

LRvalstybe.lt – projektas, unikalus savo idėja ir profesionalus savo išpildymu bei administravimu. Tik čia lankytojai ras visų valstybinių institucijų kontaktinius duomenis vienoje vietoje. Taip pat pateikiame ir nuolat atnaujiname kitą naudingą informaciją – viešuosius pirkimus Lietuvoje bei Europos Sąjungoje, darbo valstybės tarnyboje skelbimus, naujausius Seimo ir Vyriausybės priimtus įstatymus, teisės aktus ir jų projektus, įmonių bankroto, varžytynių ir aukcionų skelbimus.

Lankytojų patogumui atrenkame reikalingiausių sferų įmonių sąrašus – pateiktos pagal veiklos sritis šios įmonės atkreipia dėmesį ir sulaukia daugiau užsakymų.

Esame visuomet atviri bendradarbiavimo pasiūlymams – nuorodų apsikeitimams, bendriems informaciniams ir reklaminiams projektams, dalyvavimui įvairiose akcijose bei renginiuose, barteriniams mainams. Visuomet turime idėjų kaip vieną ar kitą projektą pateikti įdomiau, informaciją paskleisti plačiau, visų darbų imamės ryžtingai, dirbame greitai ir kokybiškai, aktyviai plečiame savo veiklos sritį.

Laukiame Jūsų – susidomėję kreipkitės nurodytais kontaktais.

UAB „Rinkodaros ekspertai“
Adresas: Panerių g. 51-207, 03160 Vilnius
Įmonės kodas: 302450020 
PVM kodas: LT100004999819 
Telefonai: 8 614 58812 / 8 614 58803
El.paštas: info@lrvalstybe.lt 

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.