Trečiadienis, gegužės 31 d.

Reklamos įkainiai

Reklama portale LRvalstybe.lt yra daug efektyvesnė, nei kitose bendro pobūdžio svetainėse.

Pirmiausia, šio tinklalapio pagrindiniai lankytojai – verslininkai, įmonių atstovai ir valdininkai. Jiems aktuali čia pateikiama ir operatyviai atnaujinama informacija. Mūsų lankytojai naršo ieškodami informacijos, o ne pramogaudami – tai labai kokybiška tikslinė auditorija. Todėl Jūsų įmonės reklamą matys tie žmonės, kurie dažniausiai tampa naujais užsakovais ir partneriais.

Antra, reklama šalia susijusių valstybinių institucijų pakels Jūsų įmonės prestižą bei didins jos žinomumą tarp tų žmonių, kurie dirba būtent Jūsų sferoje. Reklama pirmame puslapyje patrauks dar didesnio lankytojų skaičiaus dėmesį ir taps puikia Jūsų įmonės naudojamų marketingo priemonių dalimi.

Taip pat pateikiame populiariausių veiklos sričių įmonių sąrašus – tai labai populiari ir gausiai lankoma portalo LRvalstybe.lt vieta. Lankytojams patinka, kad norint surasti įmonę bendram darbui, nereikia vartyti katalogo puslapių arba rinktis iš tūkstančių Internete besireklamuojančių įmonių. Mes atrenkame geriausias – tapkite jais ir Jūsų paslaugas ar prekes ims rinktis daugiau žmonių.

Žemiau esančioje schemoje matote galimas reklamos pozicijas portale LRvalstybe.lt. Platesnę informaciją pateiksime susisiekus.


UAB „Rinkodaros ekspertai“

Adresas: Panerių g. 51-207, 03160 Vilnius

Įmonės kodas: 302450020 

PVM kodas: LT100004999819 

Telefonai: 8 614 58812 / 8 614 58803

El.paštas: info@lrvalstybe.lt 

Skype: lrvalstybe.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.