Naujienos

Lytinė sveikata – neatsiejama nuo patiriamo streso

2023-09-25
Lytinė sveikata – neatsiejama nuo patiriamo streso

XXI amžiaus žmogui tenka tikrai gyventi gana intensyviu ritmu, jeigu jis nori būti visuomenės dalis bei sukurti poreikius tenkinantį gerbūvį. Visiškai natūralu, kad stresas, kurį dažnai lydi ir nemiga, daro įtaką žmogaus kasdienybei. Jis ne tik jaučiasi pavargęs, tačiau dažnai sutrinka ir lytinė sveikata, vyrus kankina erekcijos problemos.

Erekcijos problemos – vis jaunesnių vyrų tarpe

Seksologai ir urologai teigia, kad įvairios seksualinės problemos kankina vis jaunesnius vyrus. Jie skundžiasi erekcijos sutrikimais arba apskritai erekcijos nebuvimu. Medikai džiaugiasi, kad vyrai kreipiasi pagalbos, kadangi imantis tinkamų priemonių – problemą tikrai galima greitai suvaldyti ir visiškai išspręsti.

Dažnai erekcijos problemos kankina jaunus vyrus dėl to, kad jiems keliami labai dideli lūkesčiai gyvenime. Jie privalo dirbti gerus darbus, aprūpinti šeimą, žinoma, išlikti socialiai aktyvūs. Apimti visas šias gyvenimo sritis dažnai nebėra laiko, tad dėl to sutrinka ir lytinė potencija.

Seksas turi būti rutinos dalis?

Medikai tikina, kad seksas turėtų būti rutinos dalis net ir tokiu atveju, kai atrodo, kad jam nėra laiko. Paprasčiausiai aktyvus lytinis gyvenimas gali pagerinti miego kokybę, jis pakelia nuotaiką, skatina laimės hormono aktyvumą, tad galiausiai gerina nuotaiką ir suteikia daugiau jėgų. Panašiai veikia ir masturbacija. Jai tinka ir įvairūs žaisliukai, kuriuos galite įsigyti čia: https://prezervatyvai.net/lelo. Visgi, medikai priduria, kad sekso poveikis – didesnis, tad jis neturėtų pakeisti masturbacijos, jeigu turite nuolatinį partnerį.

 
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.