Analitika, UAB

Analitika, UAB
Analitika, UAB
UAB "Analitika" - Auditas | Apskaita | Verslo konsultacijos
Įmonės kodas 301492803
PVM mokėtojo kodas LT100008580017
Įmonės adresas Konstitucijos pr. 12-202, 09308 Vilnius
Telefonas +370 698 30624
Vadovas/direktorius Danius Stražinskas
Analitika, UAB

 

Analitika, UAB - tai audito ir konsultavimo kompanija, veikianti nuo 2007 metų. Į Lietuvos Respublikos audito įmonių sąrašą įrašyta 2014 m. Teikia profesionalias audito, apskaitos, finansų valdymo ir verslo konsultavimo paslaugas įmonėms ir jų vadovams.

_________________________________________________________

PASLAUGOS:

 

Finansinių ataskaitų ir veiklos auditas;

Buhalterinė apskaita, mokesčiai, finansų valdymas;

Konsultacijos verslo organizavimo klausimais

 

_________________________________________________________

AUDITAS

 

Įmonių finansinių ataskaitų audito ir užtikrinimo užduočių vykdymas pagal Tarptautinius audito standartus. Įmonės specialistai sukaupė ilgametę patirtį teikdami audito paslaugas valstybės, savivaldybių bei privataus verslo įmonėms, tarptautiniais fondais finansuojamų projektų, reguliuojamos ir licencijuojamos veiklos vykdytojams, politinių partijų ir politinių kampanijų dalyviams, kino filmų gamintojams.

 

Įmonių veiklos (vidaus) audito užduočių vykdymas nukreiptas į įmonių veiklos organizavimo, efektyvumo ir ekonomiškumo įvertinimą. Remdamiesi veiklos (vidaus) audito rezultatais, padedame klientams parengti veiklos tobulinimo, plėtros ir augimo programas. Konsultuojame bei teikiame metodinę paramą diegiant mūsų pasiūlytas rekomendacijas ir programas.

 

Papildoma nauda klientams - audito paslaugų atlikimo metu teikiame nemokamas konsultacijas buhalterinės apskaitos metodikos ir mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo klausimais.

 

BUHALTERINĖ APSKAITA

 

Kompleksinių buhalterinės apskaitos paslaugų teikimas. Pasirūpiname pilna kliento verslo buhalterine apskaita, apskaitos politikos formavimu, deklaracijų ir ataskaitų parengimu bei pateikimu įmonės vadovybei ir kontroliuojančioms institucijoms. Paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu. Suteikiama galimybė vadovybei operatyviai gauti informaciją, reikalingą įmonės valdymui.

 

Mokesčių optimizavimas. Teikiame konsultacijas mokesčių apskaičiavimo ir deklaravimo klausimais. Suteiksime informaciją apie mokesčių lengvatas bei legalias mokesčių optimizavimo galimybes.

 

Įmonių finansų valdymo paslaugų teikimas. Padedame įmonėms kontroliuoti vykdomos veiklos ir projektų pelningumą bei optimizuoti sąnaudas, stebėti bei analizuoti veiklos rezultatus, sudaryti biudžetus, valdyti apyvartinį kapitalą bei rizikas.

 

Papildoma nauda klientams - buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo metu nemokamai įvertiname kliento finansinę būklę, teikiame konsultacijas darbo ir civilinės teisės klausimais.

 

VERSLO KONSULTACIJOS

 

Verslo mentorystės ir konsultavimo paslaugų teikimas įmonėms, kurios siekia pasirengti ir įgyvendinti augimo ir pokyčių strategiją bei optimizuoti ir suderinti strateginių krypčių veiklas: struktūrą, vidaus kultūrą, verslo procesus, vidinę ir šorinę komunikaciją, klientų aptarnavimo standartus, finansų ir personalo valdymą, kontrolės sistemą ir rizikos valdymą.

 

Konsultavimas įmonių veiklos organizavimo klausimais: steigimas, likvidavimas, reorganizavimas, pertvarkymas, bankrotas.

 

Papildoma nauda klientams - teikiame nemokamas konsultacijas verslą pradedantiems asmenims. Už palankią kainą siūlome kompleksinį paslaugų rinkinį, skirtą mažoms įmonėms: buhalterinės apskaitos paslaugos ir konsultavimo finansų valdymo, teisės ir įmonės veiklos organizavimo klausimais.

 

_____________________________________________________

 

KODĖL VERTA MUS RINKTIS?


Ilgametė patirtis, įgyta sprendžiant plataus klientų spektro užduotis,

aukštos profesinės kultūros specialistai padeda įmonėms ir jų vadovams įsivertinti esamą padėtį, spręsti iškilusius klausimus bei įgyvendinti 

verslo plėtros ir pokyčių tikslus. 
 
 
Raktažodžiai: Analitika UAB, Analitika UAB kontaktai, Analitika UAB paslaugos, įmonė teikianti ne tik buhalterinės apskaitos paslaugas, ... Žiūrėti daugiau
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.