Ketvirtadienis, balandžio 18 d.

Neries kilpa, kaimo turizmo sodyba

Neries kilpa, kaimo turizmo sodyba
Jauki kaimo turizmo sodyba „Neries kilpa“ įsikūrusi jaunų pušų apsuptyje netoli Neries upės, čia galima ramiai praleisti vakarą ar savaitgalį su šeima ar draugais.
Neries g. 25, Bučionių k., 56393 Kaišiadorių r.
Telefonas +370 604 68595

Jauki  kaimo turizmo sodyba „Neries kilpa“  įsikūrusi jaunų pušų apsuptyje netoli Neries upės, čia galima ramiai praleisti vakarą ar savaitgalį su šeima bei draugais. Taip pat galite švęsti šeimos šventes, krikštynas, vestuves, gimtadienius ir kitas šventes.

Nuostabaus grožio aplinkoje yra dvi didelės pavėsinės, šašlykinė, Jūsų mažųjų pramogoms skirtos supynės, smėlio dėžė, čiuožyklos, žaidimų nameliai bei batutas. Taip pat yra pirtelė ir kubilas, o prie sodybos esančiame miške galima žaisti dažasvydį. Jūsų patogumui siūlome virtuvės paslaugas – pagaminsime ir patieksime tai, ko pageidausite. Galime pasiūlyti muzikantų, foto ir video operatorių paslaugas.

Šią sodybą įrenginėjome atsižvelgdami į žmonių su negalia poreikius – jiems yra įrengti specialūs WC, dušas, miegamasis su dvigule lova. Sodybos pastatų slenksčiai yra tinkami įvažiuoti su vežimėliu.


POBŪVIŲ SALĖS

Didžioji pokylių salė talpina iki 80 žmonių. Įrengta virtuvė pagal Europos standartus, atskirai suteikiame šaldytuvą atsišaldyti alkoholinius ir nealkoholinius gėrimus. Patalpoje yra kondicionieriai.

Miegamos patalpos antrame aukšte su patalyne ir rankšluosčiais. Pirčiai skiriami kiti rankšluosčiai. Įrengti tualetai ir dušai.

Mažoji pobūvių salė pastatyta iš rąstų, joje telpa 30 žmonių. Yra vietos šokiams, židinys, dušai, WC, nedidelė virtuvėlė. Antrame aukšte įrengti miegamieji.


PRAMOGOS

Pirtis ir kubilas. Retas draugų susibūrimas vyksta tik prie stalo, smagias kalbas galima tęsti pirtyje, karštame kubile ar baseine.

Mūsų sodyboje rasite ir pirtį, ir kubilą ir baseiną.


Panašios paslaugos

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.