Ketvirtadienis, balandžio 18 d.

Šaltupis, kaimo turizmo sodyba

Šaltupis, kaimo turizmo sodyba
Sodyba labiausiai pritaikyta pokyliams, tačiau čia laukiami ir norintys pailsėti.
Šaltupio k., Išlaužo sen., 59306 Prienų r.
Telefonas +370 610 38129

Kodėl reikia švęsti?! Ogi todėl, kad iš Kauno centro pasukus į Alytaus kelią, už dvidešimt penkių kilometrų įsikūrė  sodyba ,,Šaltupis“ . Šaltupio kaime išlikusi tik ši – vienintelė sodyba.

Sodyba labiausiai pritaikyta pokyliams, tačiau čia laukiami ir norintys pailsėti. Vienkiemį supa plačios pievos ir tik tolumoje matyti kaimynai. Aktyvų poilsį mėgstantiems svečiams, vieno hektaro teritorijoje įrengtos mini krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelės. Už penkių kilometrų, Išlaužo kaime yra tvenkinių, kur galima apmokama žvejyba. Originaliomis tvoromis aptvertoje sodyboje nenuobodžiaus ir vaikai – jų laukia smėlio dėžės, sūpynės bei daug erdvės vaikiškiems žaidimams. Trijuose pastatuose įrengtos pokylių salės, miegamosios vietos, pirtis ir kubilas maudynėms.

Sodybos paslaugos:

Talpiname iki 100 žmonių (didžioji salė), iki 50 žmonių ( baltoji salė)

Kempingas ir svirnas 

Kaina priklausys nuo žmonių skaičiaus ir poreikių, tad derybos įmanomos!

Mes galime pasirūpinti nuo vakaro idėjos iki jos įgyvendinimo, t.y. pasiūlyti šventės scenarijų, suorganizuoti vakaro muziką, fotografą, pasirūpinti teminėmis dekoracijomis, vaišėmis pokyliui pagal Jums norimą meniu ir vakarą užbaigiant fejerverkais nes tai tapo neatsiejamu gražios ir iškilmingos šventės atributu. Meniu ir kainos sutartinės.


Panašios paslaugos

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.