MICHAELSON boutique HOTEL, UAB

MICHAELSON boutique HOTEL, UAB
Žvejų g. 18A, LT-91241 Klaipėda
Į. kodas 111805372
PVM kodas LT100006103713
Telefonas +370 462 24413, +370 640 63378

„MICHAELSON boutique HOTEL“ - vienas geriausiai įvertintų viešbučių Vakarų Lietuvoje, iš kurio lengvai pasieksite bet kurį Klaipėdos regiono ir Baltijos pajūrio kampelį. Atvykite pasimėgauti pilnavertišku komfortu. Pailsėkite, pasisemkite jėgų, atraskite čia įkvėpimą, o gal net lobį - 50 milijonų metų istorijos auksaspalvyje gintaro akmenėlyje, kurį galėsite parsivežti nepakartojamai praleisto laiko prisiminimui. Ypatingi žmonės pastebi ypatingus dalykus, tad kviečiame apsilankyti.

VIEŠNAGĖ

  •  „MICHAELSON boutique HOTEL“  suteikiamos aukščiausio lygio paslaugos garantuos malonią viešnagę vertinantiems kokybę ir komfortą.  Žinome, kad branginate savo laiką ir kasdien siekiate tobulumo. Esame būtent ta vieta, kuriai ramiai galite patikėti savo poilsį ir iš tiesų daugiau dėmesio skirti sau. 

RESTOBARAS

  •  „MICHAELSON boutique HOTEL“  restoranas ir baras - gurmanų oazė į kurią kviečiame pas mus viešinčius svečius, miesto gyventojus ir lankytojus. Užsukite pas mus ir garantuojame, kad norėsite grįžti dar ne kartą. Čia malonumai pasižymi puikiai suderintais skoniais, magiški.

RENGINIAI

  • Esame ideali vieta norintiems pasidžiaugti intymumo prabanga sukakčių, krikštynų, jubiliejų ar kitų datų, kurias Jums svarbu paminėti, metu. Skirkite laiko sau, dėmesio vieni kitiems, o mes pasirūpinsime, kad Jums nieko netrūktų. 

Panašios paslaugos

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.