Maisto produktų ir jų rezervavimo paslaugų pirkimas
Rinkos konsultacija
I dalis: Perkančioji organizacija
I.1)
Pavadinimas ir adresai
Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija
188675190
Gedimino pr. 19, LT-01103 Vilnius
Vilnius
01103
LT
Asmuo ryšiams:
Dalia Sereikaitė
Telefonas:
+370 52391209
El. paštas:
dalia.sereikaite@zum.lt
NUTS kodas:
LT -
LIETUVA
Pagrindinis adresas:
http://www.zum.lt
Pirkėjo profilio adresas:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Company/CompanyInformation/Index/4900
Neribota, visapusiška tiesioginė ir nemokama prieiga prie pirkimo dokumentų suteikiama:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/publicpurchase_docs.asp?PID=726672Pasiūlymai arba prašymai dalyvauti turi būti siunčiami
pirmiau nurodytu adresu
II dalis: Objektas
II.1)
Išankstinės konsultacijos objektas. Informacija, kokio indėlio tikimasi iš konsultacijai kviečiamų subjektų
Maisto produktų ir jų rezervavimo paslaugų pirkimas
II.2)
Išankstinės konsultacijos tikslas
ŽŪM iki pirkimo pradžios informuoja rinkos dalyvius (toliau – rinkos dalyviai arba tiekėjai) apie numatomą pirkimą prašant tiekėjų, kurie yra suinteresuoti dalyvauti pirkime, pateikti savo nuomonę, siūlymus ir (arba) rekomendacijas dėl techninės specifikacijos reikalavimų, efektyvesnio pirkimo vykdymo modelio nustatymo ir gerosios praktikos pavyzdžių apie taikomus sprendimus.
II.3)
Išankstinės konsultacijos būdas
CVP IS priemonėmis
II.4)
Pagrindinis BVPŽ kodas
15800000
-
Įvairūs maisto produktai
II.5)
Preliminari išankstinės konsultacijos trukmė
Data:
2023-09-18
Vietos laikas:
13:00
III dalis: Papildoma informacija
III)
PAPILDOMA INFORMACIJA
1. Konsultacija vykdoma Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (toliau – CVP IS) priemonėmis prašant pateikti įžvalgas, siūlymus ir rekomendacijas.
2. Įvertinus tiekėjų siūlymus ŽŪM gali rengti susitikimą gyvai arba telekonferenciją su rinkos dalyviais (toliau – Susitikimas).
Esant poreikiui, apie Susitikimo organizavimą ir su juo susijusias aplinkybes informuosime atskiru pranešimu.
2. Įvertinus tiekėjų siūlymus ŽŪM gali rengti susitikimą gyvai arba telekonferenciją su rinkos dalyviais (toliau – Susitikimas).
Esant poreikiui, apie Susitikimo organizavimą ir su juo susijusias aplinkybes informuosime atskiru pranešimu.
III.1)
Paskelbimo data
2023-08-31