Vilniaus miesto antstoliai

Antstoliai
Antstoliai
Lietuvos antstolių rūmai
Konstitucijos pr. 15, LT-09319 Vilnius
Į. kodas 126198978
Telefonas +370 5 275 0067, +370 5 275 0068
Antstoliai

Vilniaus miesto antstolė Jurgita Bareikienė

Antstolės Jurgitos Bareikienės kontora

Telefonas +370 5 2407751
Mobilus telefonas +370 685 37529
El. paštas J.Bareikiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Irena Beliačic

Antstolės Irenos Beliačic kontora

Telefonas +370 5 2626093
Mobilus telefonas +370 685 37519
El. paštas I.Beliacic@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Darius Bliznikas

Antstolio Dariaus Blizniko kontora

Telefonas +370 5 2104862
Mobilus telefonas +370 615 59484
El. paštas D.Bliznikas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Mindaugas Dabkus

Antstolio Mindaugo Dabkaus kontora

Telefonas +370 5 2300756
Mobilus telefonas +370 682 30591
El. paštas M.Dabkus@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Inga Karalienė

Antstolių Ingos Karalienės, Neringos Lipeikienės, Ginto Badikonio, Andriaus Bublio ir Ramūno Kamarausko kontora

Telefonas +370 5 2691550
El. paštas i.karaliene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Donatas Kisielius

Antstolio Donato Kisieliaus kontora

Telefonas +370 5 2610261
Mobilus telefonas +370 606 27775
El. paštas d.kisielius@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Virginija Meškauskienė

Antstolių Virginijos Meškauskienės ir Irmanto Gaidelio kontora

Telefonas +370 5 2700081
Mobilus telefonas +370 645 44442
El. paštas V.Meskauskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Daiva Milevičienė

Antstolių Vitalio Milevičiaus ir Daivos Milevičienės kontora

Telefonas +370 5 2607788
El. paštas D.Mileviciene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Vytautas Mitkus

Antstolio Vytauto Mitkaus kontora

Telefonas +370 5 2734216
El. paštas v.mitkus@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Saulius Mulevičius

Antstolio Sauliaus Mulevičiaus kontora

Telefonas +370 5 2742794
El. paštas S.Mulevicius@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Arminas Naujokaitis

Antstolio Armino Naujokaičio kontora

Telefonas +370 5 2790990
El. paštas a.naujokaitis@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Brigita Palavinskienė

Antstolių Brigitos Palavinskienės ir Eduardo Sergėjevo kontora

Telefonas +370 5 261 0163, +370 5 215 0767
El. paštas B.Palavinskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Daiva Prunskienė

Antstolės Daivos Prunskienės kontora

Telefonas +370 5 2659094
El. paštas D.Prunskiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Aurelija Puodžiukienė

Antstolių Gintauto Puodžiuko ir Aurelijos Puodžiukienės kontora

Telefonas +370 5 2724794
Mobilus telefonas +370 673 52999
El. paštas A.Puodziukiene@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolė Asta Stanišauskaitė

Antstolių Dainiaus Šidlausko ir Astos Stanišauskaitės kontora

Telefonas +370 5 2058130
El. paštas asta@antstolis.info

Vilniaus miesto antstolis Darius Stakeliūnas

Antstolių Nemiros Šiugždaitės-Stakeliūnės ir Dariaus Stakeliūno kontora

Telefonas +370 5 2742742
Mobilus telefonas +370 687 87099
El. paštas D.Stakeliunas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Dalius Traigys

Antstolio Daliaus Traigio kontora

Telefonas +370 5 2507462
Mobilus telefonas +370 610 37190
El. paštas d.traigys@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Robertas Vasiliauskas

Antstolio Roberto Vasiliausko kontora

Telefonas +370 5 2652787
Mobilus telefonas +370 600 48608
El. paštas r.vasiliauskas@antstoliai.lt

Vilniaus miesto antstolis Rimantas Vižainiškis

Antstolio Rimanto Vižainiškio kontora

Telefonas +370 5 2159590
El. paštas r.vizainiskis@antstoliai.lt
Naujienos
„EBV Finance“ stiprina savo pozicijas rinkoje – steigia operacijų centrą Lietuvoje „EBV Finance“ stiprina savo pozicijas rinkoje – steigia operacijų centrą Lietuvoje
2020-09-22
Prie pasaulinės korporacijos „Edenred“ prisijungusi Lietuvoje registruota mokesčių grąžinimo paslaugų bendrovė „EBV Finance“...
Būsto kainos karantino net nepastebėjo Būsto kainos karantino net nepastebėjo
2020-09-21
Optimistiškai nusiteikę vartotojai Lietuvoje ne tik su ūpu grįžo prie kasdienio vartojimo rutinų, bet neatidėlioja ir itin st...
Tyrimas: 1 iš 5 lietuvių slaptažodį nulaužti užtruktų iki 10 sekundžių Tyrimas: 1 iš 5 lietuvių slaptažodį nulaužti užtruktų iki 10 sekundžių
2020-09-21
Metai iš metų atliekami saugumo internete tyrimai rodo tą pačią bėdą – žmonės savo paskyroms apsaugoti naudoja apmaudžiai sil...
Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, esama izoliacijos pokyčių Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, esama izoliacijos pokyčių
2020-09-21
Nuo pirmadienio, izoliuotis reikės atvykus iš Švedijos, Norvegijos, Bulgarijos, Gruzijos, Kanados, Tuniso ir Farerų salų, šio...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.