Šeštadienis, rugpjūčio 15 d.

Seniūnų sueiga

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Į. kodas 188605295
Telefonas +370 5 239 6060, Faksas +370 5 239 6289
El. paštas priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Rima Baškienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396654
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Rima.Baskiene@lrs.lt

Rasa Budbergytė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5 239 6699
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Rasa.Budbergyte@lrs.lt

Irena Degutienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396651
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Irena.Degutiene@lrs.lt

Eugenijus Gentvilas

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396311
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt

Jonas Jarutis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396673
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Jonas.Jarutis@lrs.lt

Ramūnas Karbauskis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396102
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Ramunas.Karbauskis@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396609
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Gediminas.Kirkilas@lrs.lt

Vanda Kravčionok

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5 239 6675
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Vanda.Kravcionok@lrs.lt

Gabrielius Landsbergis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396721
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt

Jonas Liesys

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396623
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Jonas.Liesys@lrs.lt

Bronislovas Matelis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5 239 6679
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Bronislovas.Matelis@lrs.lt

Laimutė Matkevičienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5239 6684
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Laimute.Matkeviciene@lrs.lt

Andrius Mazuronis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5239 6690
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Andrius.Mazuronis@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396678
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Aušrinė Norkienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396956
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Virgilijus Poderys

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5 239 6732
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Virgilijus.Poderys@lrs.lt

Viktoras Pranckietis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396001
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Edmundas Pupinis

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5 239 6701
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Edmundas.Pupinis@lrs.lt

Jurgis Razma

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396693
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Jurgis.Razma@lrs.lt

Rimantas Sinkevičius

Narys

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5239 6731
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Rimantas.Sinkevicius@lrs.lt

Gintarė Skaistė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5 239 6635
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Gintare.Skaiste@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396717
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Irena.Siauliene@lrs.lt

Agnė Širinskienė

Narė

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396683
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Agne.Sirinskiene@lrs.lt
Naujienos
Šventojoje atidaryta pirmoji „Maxima“ Šventojoje atidaryta pirmoji „Maxima“
2020-08-13
Ketvirtadienį Šventojoje duris atvėrė nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, įsikūrusi Mokyklos g. 1.
„Ozui“ suteiktas tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas „Ozui“ suteiktas tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas
2020-08-13
Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ pirmasis Baltijos šalyse įgijo tarptautinį „COVID-19 compliant“ sertifikatą, patvirtinantį...
Žengtas svarbus žingsnis užkertant kelią nelegaliai tabako gaminių gamybai Žengtas svarbus žingsnis užkertant kelią nelegaliai tabako gaminių gamybai
2020-08-13
Vyriausybė trečiadienį pritarė Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimo projektui, ku...
„Lexus“ naujienos: atnaujinta LC 500 kupė ir nauja „LC 500 Convertible“ „Lexus“ naujienos: atnaujinta LC 500 kupė ir nauja „LC 500 Convertible“
2020-08-10
2020 m. bus išskirtiniai „Lexus“ – šiemet pasaulį išvys dvi svarbios inovacijos. Pirmoji – pristatomas atnaujintas ir dar gre...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.