Seniūnų sueiga

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Rima Baškienė

Narė

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Rasa Budbergytė

Narė

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 5 239 6699
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Rasa.Budbergyte@lrs.lt

Irena Degutienė

Narė

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt

Eugenijus Gentvilas

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396311
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt

Jonas Jarutis

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396673
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Jonas.Jarutis@lrs.lt

Vytautas Kamblevičius

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396441
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Vytautas.Kamblevicius@lrs.lt

Ramūnas Karbauskis

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396102
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Ramunas.Karbauskis@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396609
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt

Vanda Kravčionok

Narė

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 5 239 6675
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Vanda.Kravcionok@lrs.lt

Gabrielius Landsbergis

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396721
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt

Jonas Liesys

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396623
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Jonas.Liesys@lrs.lt

Laimutė Matkevičienė

Narė

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 5239 6684
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Laimute.Matkeviciene@lrs.lt

Andrius Mazuronis

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 5239 6690
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Andrius.Mazuronis@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Aušrinė Norkienė

Narė

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396956
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Viktoras Pranckietis

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396001
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Edmundas Pupinis

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 5 239 6701
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Edmundas.Pupinis@lrs.lt

Jurgis Razma

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396693
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Jurgis.Razma@lrs.lt

Julius Sabatauskas

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396697
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Julius.Sabatauskas@lrs.lt

Rimantas Sinkevičius

Narys

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 5239 6731
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Rimantas.Sinkevicius@lrs.lt

Gintarė Skaistė

Narė

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 5 239 6635
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Gintare.Skaiste@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Narė

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Irena.Siauliene@lrs.lt

Agnė Širinskienė

Narė

Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396683
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt/
El. paštas: Agne.Sirinskiene@lrs.lt
Naujienos
Kauno pašonėje kyla „SIRIN Development“ logistikos centras Kauno pašonėje kyla „SIRIN Development“ logistikos centras
2020-02-18
65 tūkst. kv. m. logistikos centras – tokį projektą Kauno rajone, Martinavos kaime, užsibrėžė įgyvendinti industrinio ir kome...
Pataria, kaip apsisaugoti nuo apgaulingų programėlių Pataria, kaip apsisaugoti nuo apgaulingų programėlių
2020-02-17
Kompanija „Google “ šį mėnesį iš savo programėlių parduotuvės „Google Play“ ištrynė 382 milijonus parsisiuntimų turėjusias 24...
SEB bankas įdiegė naują IT platformą SEB bankas įdiegė naują IT platformą
2020-02-17
Šį savaitgalį SEB bankas įdiegė naują IT platformą ir atnaujino interneto banką. Banko klientai vėl gali naudotis interneto b...
„Maximai“ – Konkurencijos tarybos kirtis (papildyta „Maxima“ komentaru) „Maximai“ – Konkurencijos tarybos kirtis (papildyta „Maxima“ komentaru)
2020-02-13
Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) atmetė bendrovės „Maxima LT“ skundą ir pripažino, kad Konkurencijos taryba...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.