Seniūnų sueiga

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Rima Baškienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt;irdegu@lrs.lt

Eugenijus Gentvilas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396311
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Eugenijus.Gentvilas@lrs.lt

Jonas Jarutis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396673
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Jarutis@lrs.lt

Vytautas Kamblevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396441
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Vytautas.Kamblevicius@lrs.lt

Ramūnas Karbauskis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396102
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ramunas.Karbauskis@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396609
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt;gekirk@lrs.lt

Gabrielius Landsbergis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396721
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt

Jonas Liesys

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396623
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Liesys@lrs.lt

Bronislovas Matelis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396679
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Bronislovas.Matelis@lrs.lt

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396657
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Radvile.Morkunaite@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Aušrinė Norkienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396956
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Ausrine.Norkiene@lrs.lt

Andrius Palionis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396612
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Andrius.Palionis@lrs.lt

Viktoras Pranckietis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396001
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Jurgis Razma

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396693
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jurgis.Razma@lrs.lt;jurazm@lrs.lt

Viktoras Rinkevičius

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396979
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktoras.Rinkevicius@lrs.lt

Julius Sabatauskas

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396697
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Julius.Sabatauskas@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Siauliene@lrs.lt;irsiau@lrs.lt

Agnė Širinskienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396683
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Agne.Sirinskiene@lrs.lt

Rita Tamašunienė

Narė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396706
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rita.Tamasuniene@lrs.lt

Remigijus Žemaitaitis

Narys
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396972
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo opozicijos lyderė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396347
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktorija.Cmilyte@lrs.lt
Naujienos
Skirtingų kartų darbuotojai – po vienu stogu: ką derėtų žinoti jų vadovams? Skirtingų kartų darbuotojai – po vienu stogu: ką derėtų žinoti jų vadovams?
2019-09-23
Kauno technologijos universiteto (KTU) tyrėjos Gitos Statnickės įsitikinimu, šiandien skirtingų kartų darbuotojai yra dažnas...
SEB Inovacijų centrui vadovaus Audrius Rutkauskas SEB Inovacijų centrui vadovaus Audrius Rutkauskas
2019-09-23
Nuo rugsėjo 23 dienos SEB Inovacijų centrui vadovauti pradeda Audrius Rutkauskas. Jis iki šiol dirbo su didelių organizacijų...
Ar riešutai gali organizmui padaryti žalos? Ar riešutai gali organizmui padaryti žalos?
2019-09-23
„Riešutai mūsų organizmui naudingi, tačiau ar dažnas, atsidaręs jų pakuotę, suvalgo kelis riešutus ir tada pasideda juos kita...
Vilniuje važinės elektriniai autobusai Vilniuje važinės elektriniai autobusai
2019-09-20
Vilnius tęsia didžiausią miesto istorijoje viešojo transporto atnaujinimą – šiandien gausų būrį naujų autobusų papildė penki...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.