Penktadienis, rugpjūčio 07 d.

Seimo valdyba

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Į. kodas 188605295
Telefonas +370 5 239 6060, Faksas +370 5 239 6289
El. paštas priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Viktoras Pranckietis

Seimo Pirmininkas

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 5 2396001
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Rima Baškienė

Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396654
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Rima.Baskiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396651
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Irena.Degutiene@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396609
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Gediminas.Kirkilas@lrs.lt

Jonas Liesys

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396623
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Jonas.Liesys@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Seimo Pirmininko pavaduotojas

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396678
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja

Adresas Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas +370 52396717
Internetinis adresas http://www.lrs.lt/
El. paštas Irena.Siauliene@lrs.lt

Gabrielius Landsbergis

Seimo opozicijos lyderis

Adresas Gedimino pr. 53, 01109 Vilnius
Telefonas +370 5 239 6721
Internetinis adresas http://www.lrs.lt
El. paštas Gabrielius.Landsbergis@lrs.lt
Naujienos
„Pixevia“ pritraukė 1 mln. eurų investiciją „Pixevia“ pritraukė 1 mln. eurų investiciją
2020-08-05
Lietuvos technologijų bendrovė „Magma Solutions“, UAB, sukūrusi „Pixevia“, pirmąją dirbtinio intelekto valdomą parduotuvę Eur...
Pradeda išankstinę „Galaxy Note 20“ ir „Galaxy Note 20 Ultra“ prekybą Pradeda išankstinę „Galaxy Note 20“ ir „Galaxy Note 20 Ultra“ prekybą
2020-08-05
„Tele2“ šiandien pradėjo išankstinių flagmanų „Samsung Galaxy Note 20“ ir „Samsung Galaxy Note 20 Ultra“ užsakymų registracij...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 35 mln. eurų Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 35 mln. eurų
2020-08-03
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už 35 mln. eurų. Už ją yra mokama 0,1...
„Luminor“ Lietuvoje atostogų išleido 73 milijonus eurų būsto paskolų „Luminor“ Lietuvoje atostogų išleido 73 milijonus eurų būsto paskolų
2020-08-03
Prasidėjus koronaviruso pandemijai ir siekdami neutralizuoti jos pasekmes, bankai savo klientams leido atidėti būsto paskolų...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.