Seimo valdyba

Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimas
Lietuvos Respublikos Seimo kanceliarija
Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Įmonės kodas: 188605295
Telefonas: (8 5) 2396060, Faksas: (8 5) 2396289
El. paštas: priim@lrs.lt
Lietuvos Respublikos Seimas

Viktoras Pranckietis

Seimo Pirmininkas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396001
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktoras.Pranckietis@lrs.lt

Rima Baškienė

Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396654
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Rima.Baskiene@lrs.lt

Irena Degutienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396651
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Irena.Degutiene@lrs.lt;irdegu@lrs.lt

Gediminas Kirkilas

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396609
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Gediminas.Kirkilas@lrs.lt;gekirk@lrs.lt

Jonas Liesys

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396623
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Jonas.Liesys@lrs.lt

Arvydas Nekrošius

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396678
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Arvydas.Nekrosius@lrs.lt

Irena Šiaulienė

Seimo Pirmininko pavaduotoja
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396717
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: irsiau@lrs.lt;Irena.Siauliene@lrs.lt

Remigijus Žemaitaitis

Seimo Pirmininko pavaduotojas
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396972
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Remigijus.Zemaitaitis@lrs.lt

Viktorija Čmilytė-Nielsen

Seimo opozicijos lyderė
Adresas: Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius
Telefonas: +370 52396347
Internetinis adresas: http://www.lrs.lt
El. paštas: Viktorija.Cmilyte@lrs.lt
Naujienos
Norintiems įsigyti nekilnojamąjį turtą – paprastesnė tvarka Norintiems įsigyti nekilnojamąjį turtą – paprastesnė tvarka
2019-07-17
Šiandien Vyriausybė pakeitė Nekilnojamo turto ir Hipotekos registrų nuostatas, leisiančias asmenims iš varžytinių įsigyti nek...
„Tele2“ augo ir klientų skaičius, ir pajamos „Tele2“ augo ir klientų skaičius, ir pajamos
2019-07-17
Nuosekliai augantis klientų skaičius ir duomenų vartojimas bei plečiamas paslaugų spektras lėmė mobiliojo ryšio operatoriaus...
Kaip augant pajamoms keičiasi gyventojų skolinimosi įpročiai? Kaip augant pajamoms keičiasi gyventojų skolinimosi įpročiai?
2019-07-11
Dėl banko paskolos lietuviai vis dažniau kreipiasi siekdami pagerinti buitį – kai planuoja įsigyti naujos buitinės technikos...
Verslas ir universitetas sujungė pajėgas – užpildys tuščią nišą Verslas ir universitetas sujungė pajėgas – užpildys tuščią nišą
2019-07-10
Marius Jakulis Jason bei ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto atstovai žengė svarbų žingsnį pirmosios Lietuvoje  universite...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.