Kauno miesto antstoliai

Antstoliai
Antstoliai
Lietuvos antstolių rūmai
Konstitucijos pr. 15, LT-09319 Vilnius
Į. kodas 126198978
Telefonas +370 5 275 0067, +370 5 275 0068
Antstoliai

Kauno miesto antstolis Raimundas Stanislauskas

Antstolio Raimundo Stanislausko kontora

Adresas Kęstučio g. 67-2, LT-44302 Kaunas
Telefonas +370 37 338825
Mobilus telefonas +370 617 36628
Faksas +370 37 338826
Internetinis adresas http://www.antstoliurumai.lt
El. paštas r.stanislauskas@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Raimonda Pauzienė

Antstolės Raimondos Pauzienės kontora

Adresas V. Putvinskio g. 9, LT-44241 Kaunas
Telefonas +370 37 424026
Mobilus telefonas +370 626 64030
Faksas +370 37 424026
Internetinis adresas http://www.antstoliurumai.lt
El. paštas r.pauziene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Sonata Vaicekauskienė

Antstolės Sonatos Vaicekauskienės kontora

Adresas Nemuno g. 25-1B, LT-44295 Kaunas
Telefonas +370 37 422057, +370 37 309800, +370 37 309801, +370 37 309802, +370 37 309803, +370 37 309804, +370 37 309805, +370 37 221126
Mobilus telefonas +370 687 84840
Faksas +370 37 200056
Internetinis adresas http://www.antstoliurumai.lt
El. paštas s.vaicekauskiene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Valdas Zubinas

Antstolio Valdo Zubino kontora

Adresas Laisvės al. 101A-12, LT-44291 Kaunas
Telefonas +370 37 323762, +370 37 320095
Mobilus telefonas +370 634 78752
Faksas +370 37 406819
Internetinis adresas http://www.antstoliurumai.lt
El. paštas V.Zubinas@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Audronė Adomaitienė

Antstolės Audronės Adomaitienės kontora

Telefonas +370 37 202891
El. paštas A.Adomaitiene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Gita Andrijauskienė

Antstolės Gitos Andrijauskienės kontora

Telefonas +370 37 201125
El. paštas G.Andrijauskiene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Neringa Bacevičienė

Antstolės Neringos Bacevičienės kontora

Telefonas +370 37 240021
El. paštas n.baceviciene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Regimantas Budreika

Antstolio Regimanto Budreikos kontora

Telefonas +370 37 422053
El. paštas R.Budreika@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Rima Gražienė

Antstolės Rimos Gražienės kontora

Telefonas +370 37 225442
El. paštas R.Graziene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Virginijus Kučinskas

Antstolio Virginijaus Kučinsko kontora

Telefonas +370 37 320096
El. paštas V.Kucinskas@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Marius Lekečinskas

Antstolio Mariaus Lekečinsko kontora

Telefonas +370 37 323097
El. paštas M.Lekecinskas@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Marekas Petrovskis

Antstolio Mareko Petrovskio kontora

Telefonas +370 37 227214
El. paštas M.Petrovskis@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Reda Stašenienė

Antstolės Redos Stašenienės kontora

Telefonas +370 37 225632
El. paštas R.Staseniene@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolis Saulius Užkuraitis

Antstolio Sauliaus Užkuraičio kontora

Telefonas +370 37 423883
El. paštas S.Uzkuraitis@antstoliai.lt

Kauno miesto antstolė Jurgita Žilinskaitė

Antstolės Jurgitos Žilinskaitės kontora

Telefonas +370 37 201720
El. paštas j.zilinskaite@antstoliai.lt
Naujienos
„EBV Finance“ stiprina savo pozicijas rinkoje – steigia operacijų centrą Lietuvoje „EBV Finance“ stiprina savo pozicijas rinkoje – steigia operacijų centrą Lietuvoje
2020-09-22
Prie pasaulinės korporacijos „Edenred“ prisijungusi Lietuvoje registruota mokesčių grąžinimo paslaugų bendrovė „EBV Finance“...
Būsto kainos karantino net nepastebėjo Būsto kainos karantino net nepastebėjo
2020-09-21
Optimistiškai nusiteikę vartotojai Lietuvoje ne tik su ūpu grįžo prie kasdienio vartojimo rutinų, bet neatidėlioja ir itin st...
Tyrimas: 1 iš 5 lietuvių slaptažodį nulaužti užtruktų iki 10 sekundžių Tyrimas: 1 iš 5 lietuvių slaptažodį nulaužti užtruktų iki 10 sekundžių
2020-09-21
Metai iš metų atliekami saugumo internete tyrimai rodo tą pačią bėdą – žmonės savo paskyroms apsaugoti naudoja apmaudžiai sil...
Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, esama izoliacijos pokyčių Atnaujintas paveiktų šalių sąrašas, esama izoliacijos pokyčių
2020-09-21
Nuo pirmadienio, izoliuotis reikės atvykus iš Švedijos, Norvegijos, Bulgarijos, Gruzijos, Kanados, Tuniso ir Farerų salų, šio...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.