Finansinė sėkmė, UAB

Finansinė sėkmė, UAB
UAB „Finansinė sėkmė“ buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė, specializuojasi finansų valdymo, apskaitos, mokesčių konsultacijų ir deklaravimo srityse.
Kalvarijų g. 131-314, 08221 Vilnius
Į. kodas 302695863
Telefonas +370 654 08632

UAB „Finansinė sėkmė“  buhalterinės apskaitos paslaugų įmonė . Įmonė specializuojasi finansų valdymo, apskaitos, mokesčių konsultacijų srityse, teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas, konsultuoja apskaitos ir mokesčių klausimais, rengia metines gyventojų pajamų mokesčio deklaracijas bei metines gyventojų (šeimos) turto deklaracijas. Savo darbe vadovaujamės šiais pagrindiniais principais:

  •  PATIRTIS IR KOKYBĖ – esame sukaupę didelę patirtį buhalterinėje srityje. Mūsų komandoje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, todėl Jūs visada būsite tikri, kad pasiūlyti sprendimai atitinka naujausius teisės reglamentus ir yra tinkamiausi Jūsų įmonei.
  • ATSAKINGUMAS – paslaugų kokybę garantuojame prisiimdami visą atsakomybę už suteiktas paslaugas.
  • PASITIKĖJIMAS IR KONFIDENCIALUMAS – viena iš priežasčių, kad verslas būtų sėkmingas – patikimi partneriai. Todėl stengiamės išlaikyti ir dar labiau stiprinti pasitikėjimą mumis, garantuoti profesionalumą ir konfidencialumą.
  • DĖMESYS KIEKVIENAM KLIENTUI – kiekvienam klientui skiriame tiek dėmesio, kiek reikia, kad užtikrintume kokybišką ir savalaikį paslaugų atlikimą. Su klientais stengiamės palaikyti draugiškus darbinius santykius.


Panašios paslaugos

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.