Naujienos

Vėl uždaromas Sargėnų viadukas

2024-07-06
Vėl uždaromas Sargėnų viadukas
Sargėnų viadukas Kaune uždaromas liepos 8-21 dienomis. Skelbiama, kad yra būtina pabaigti statinio sijų remonto darbus.

Siekiant, jog vairuotojai šioje kelio atkarpoje susidurtų su kaip įmanoma mažesniais nepatogumais, ties Sargėnų viaduku, nuo liepos 8 d. iki liepos 21 d., sijų remonto darbų užbaigimo metu, bus naikinamas eismo juostų susiaurinimas.

Važiuojant apylanka, už Sargėnų sankryžos eismo srautams susijungiant su įvažiavimu į Kaunas–Marijampolė–Suvalkai kelią, esamas eismo juostų susiaurinamas bus panaikintas, užtikrinant sklandesnį eismo judėjimą.

„Suprantame, kad kelių infrastruktūros remonto darbai eismo dalyviams kelia nepatogumus. Vis dėlto, didžiausią dėmesį skiriame vairuotojų ir darbus keliuose vykdančių darbuotojų saugumui, todėl prieš kiekvieno darbo pradžią atsakingai įvertiname visas galimas, net ir mažiausias, rizikas bei priimame kartais ir nepatogius, bet būtinus sprendimus. Esant šioms aplinkybėms, svarbu užtikrinti, kad laikini apribojimai eismo dalyviams sukeltų kuo mažesnius nepatogumus. Šiuo atveju – eismo pagerinimui buvo priimtas sprendimas viaduko uždarymo metu perorganizuojant judėjimą eismo juostomis“, – sako „Via Lietuva“ Projektų valdymo grupės vadovas Gediminas Katinas.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.