Naujienos

Valakampiuose baigtas butų projektas „Rato 2“

2019-01-15
Valakampiuose baigtas butų projektas „Rato 2“
Sausio mėnesį baigiamas statyti ir visuomenei pristatomas 13 butų projektas „Rato 2“. Projekto autorių teigimu, būstai skirti žmonėms, svajojantiems apie įperkamus namus išskirtinėje sostinės vietoje, o pagrindinis projekto ypatumas – darna su aplinka.

Sostinės gyventojai galės rinktis iš 30-67 kv. m ploto vieno, dviejų, arba trijų kambarių butų. Taip pat numatyta galimybė sujungti du butus ir taip papildomai išplėsti įsigyjamų namų erdvę. Būstai yra šviesūs, funkcionaliai išplanuoti bei turi po erdvų balkoną arba terasą su natūralios kvėpuojančios medienos apdaila.

Įgyvendinant „Rato2” projektą, nuo pat pradžių užsibrėžta išsaugoti sklype augančias dideles pušis, todėl pastatas natūraliai įsilieja į ekologišką aplinką.

Projekto vadovės Ilmos Stasiulytės teigimu, Valakampiai yra žaliausia ir vilniečių itin mėgstama sostinės vieta, tačiau iki šiol šioje miesto dalyje labai trūko komfortiškų mažesnės kvadratūros butų už racionalią kainą: „Rato2” užpildo svarbią rinkos spragą, nes įgalina pusiausvyrą tarp didelio miesto tempo ir poilsio prestižinėje vietoje.

Be to, projektas yra praktiškai pabaigtas. Užuot rinkęsi NT „iš popieriaus“, žmonės gali patys atvykti ir objektyviai įvertinti kiekvieno buto privalumus“,- teigia projekto vadovė I. Stasiulytė.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.