Naujienos

TRYS SKIRTINGŲ VANDENS ŠILDYTUVŲ RŪŠYS ĮVAIRIEMS POREIKIAMS TENKINTI

2023-01-11
TRYS SKIRTINGŲ VANDENS ŠILDYTUVŲ RŪŠYS ĮVAIRIEMS POREIKIAMS TENKINTI

Momentiniai vandens šildytuvai – boilerių rūšis, išsiskirianti elektros naudojimo ypatumais

Momentiniai vandens šildytuvai yra ta boilerių rūšis, kuri neturi vidinio vandens rezervuaro. Šie vandens šildytuvai yra greitaeigiai. Jų greitaeigiškumą įgalina tai, kad juose yra sumontuoti itin galingi kaitinimo elementai, dėl kurių yra įmanoma vandenį pašildyti itin greitai. Kadangi šių vandens šildytuvų konstrukcijoje nėra vidinių vandens rezervuarų, nėra ir vandens, kurio temperatūrą būtų būtina nuolat palaikyti. Ką tai sako? Atsakymas tikrai yra akivaizdus, t. y., mažesnės elektros energijos sąnaudos: momentiniai vandens šildytuvai elektrą naudoja tik vandens šildymo momentu, kai vanduo yra leidžiamas. Be to, naudojant momentinius vandens šildytuvus, naudojate visada šviežią bei švarų vandenį. Vienas iš momentinių boilerių pavyzdžių yra vandens šildytuvas Instant BEF-003W. Jis yra jungiamas į pastato vandentiekio tinklą bei montuojamas virš kriauklės.

Elektriniai vandens šildytuvai – boilerių rūšis, pasižyminti mažais energijos nuostoliais

Elektrinį vandens boilerį galima rasti labai didelėje gyvenamųjų namų bei butų dalyje, nes tai tikrai labai populiari ir efektyvi vandens šildymo rūšis. Norint šios rūšies vandens šildytuvo, nebus būtina keisti elektros įvado, nes elektriniams vandens šildytuvams galingas elektros įvadas nėra būtinas. Vienas iš elektrinių vandens šildytuvų modelių pavyzdžių yra Ariston Andris Lux Eco. Šis boileris yra plačiai pritaikomas įvairių tipų patalpose, pradedant nedidelėmis komercinėmis patalpomis, individualiais namais, butais ir baigiant ligoninėmis, mokyklomis ir kitomis patalpomis, kuriuose yra keliami aukštesni saugumo reikalavimai.

Kombinuoti vandens šildytuvai – boilerių rūšis, jungiama prie šildymo katilų

Patalpose, kuriuose yra atskiras šildymo katilas, kombinuoti vandens šildytuvai yra racionalus pasirinkimas. Dražice OKCE NTR kombinuotas vandens šildytuvas yra vienas iš kombinuotų vandens šildytuvų modelių, kurių tarnavimo laikas itin ilgas. Jie yra apsaugoti nuo korozijos, pasižymi paprasta struktūra, lengvu montavimu ir tuo, kad gali turėti du šilumokaičius, leidžiančius vienu metu pajungti du skirtingus šilumos šaltinius, įskaitant saulės kolektorius.

vandens-sildytuvai.lt galite rasti platų itin kokybiškų momentinių, elektrinių bei kombinuotų vandens šildytuvų asortimentą, todėl jums tik beliks apsispręsti, kokio tipo šildytuvas yra reikalingas Jūsų reikmėms tenkinti.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.