Naujienos

Telefono ekranas. Būdai kaip jį apsaugoti

2021-07-26
Telefono ekranas. Būdai kaip jį apsaugoti

Ko gero, nėra prastesnio jausmo už tą, kurį jaučiame, kai mūsų naujutėlaitis išmanusis telefonas visa jėga krenta ant žemės. Tuomet, su baime keliame jį nuo žemės ir iš karto atsukę tikriname, ar ekranas ne sudužo. Šį jaudulį patyrę esame kiekvienas ir retas norėtų patirti jį bent dar kartą. Telefono ekrano taisymas bei keitimas dažniausiai kainuoja didelius pinigus, o kartais to daryti visai neapsimoka. Taigi, tam, kad galėtumėte pamiršti tą siaubą pamačius sudužusį ekraną, deramai pasirūpinkite tinkama jo apsauga.


  1. Rinkitės tik kokybiškus dėklus
Kokybiškas telefono dėklas yra ne tik grožiui reikalingas dalykas – jis gali apsaugoti jūsų išmanųjį nuo įvairių įbrėžimų bei sudužusio ekrano. Mūsų telefonai kainuoja ne vieną šimtą eurų, tad neverta taupyti ir renkantis dėklą. Geriau sumokėti šiek tiek daugiau, bet turėti daugiau apsaugos – ilgalaikėje perspektyvoje jums nereikės švaistyti pinigų sudužusio ekrano keitimui.


  1. Įsigykite specialią apsauginę plėvelę
Net ir turėdami patį geriausią telefono dėklą, mes negalime planuoti netikėtų įvykių. Jeigu norite būti dar ramesni dėl savo išmaniojo saugumo, būtinai įsigykite specialią apsauginę ekrano plėvelę. Rinkoje rasite skirtingų variantų – tiek stiklinių, tiek labiau lanksčių ir minkštų. Kokybiškos plėvelės ant ekrano net nejausite.


  1. Dvipusė apsauga
Jeigu esate iš tų žmonių, kurie visai nemėgsta naudoti jokių telefono dėklų, vis tiek galite rasti sprendimą. Yra specialių apsauginių plėvelių, kurios ant telefono beveik visai nesijaučia. Jos sugeria švelnius smūgius ir apsaugo nuo įbrėžimų, tačiau leidžia atsisakyti dėklų. Tokias plėveles rasti galite įvairiose telefonų parduotuvėse tiek internetu, tiek gyvai. Jas leiskite užklijuoti profesionalui iš abiejų išmaniojo pusių, kad turėtumėte visapusišką apsaugą.

 
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.