Naujienos

„Tele2“ tyrimas atskleidė, kur ir kaip žmonės norėtų dirbti po karantino

2020-06-17
„Tele2“ tyrimas atskleidė, kur ir kaip žmonės norėtų dirbti po karantino

„Tele2“ tyrimas atskleidė, kur ir kaip žmonės norėtų dirbti po karantino

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ atliktas tyrimas atskleidė, kad po karantino žmonės norėtų daugiau laisvės renkantis darbo vietą. Patys nuspręsti ar dirbti iš namų, ar iš biuro norėtų net 9 iš 10 tyrime dalyvavusių darbuotojų.

Žmonėms yra svarbu žinoti, kad tiesioginis vadovas jais pasitiki. Tai įvardijo 7 iš 10 apklausoje dalyvavusių darbuotojų.

„Karantino laikotarpis darsyk patvirtina, kad pasitikėjimas savo komanda yra svarbiausia lyderio savybė, padedanti judėti į priekį net ir sudėtingiausiu metu“, sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Anot P. Masiulio, atsiskleidė ir kita tendencija: norėdami įgalinti savo darbuotojus, darbdaviai turės būti lankstesni ir rasti būdų leisti žmonėms patiems pasirinkti, kur ir kaip jie nori dirbti.

Po trijų mėnesių nuotolinio darbo, daugiau nei trečdalis darbuotojų nebenorėtų grįžti prie įprastos 5 darbo dienų biure savaitės. Trečdalis apklausoje dalyvavusių darbuotojų atvykti į biurą norėtų tik tuomet, kai reikia. Tiek pat darbuotojų tikino, kad biure dirbti norėtų 1-2 dienas. Dirbti biure visą darbo savaitę norėtų dešimtadalis darbuotojų.

Didžiausi darbo biure privalumai yra aiškios darbo valandos ir įprasta rutina. Tuo tarpu darbas iš namų labiausiai vertinamas dėl to, kad padeda sutaupyti laiko, nes nereikia važiuoti į darbą ar iš jo, o daliai darbuotojų namuose lengviau susikaupti.

Produktyvumą, kaip vieną iš privalumų, įvardijo tiek darbo nuotoliniu būdu, tiek ir darbo iš biurų šalininkai. Visgi daugiau nei 60 proc. apklaustųjų pripažino, kad biure paprasčiau bendrauti, susitarti ir priimti bendrus sprendimus.

Anoniminė „Tele2” biuro darbuotojų apklausa buvo atlikta birželio 1 - 5 d., joje dalyvavo 129 darbuotojai.

 

Daugiau informacijos:

Andrius Baranauskas

„Tele2“ korporacinės komunikacijos direktorius Baltijos šalims

M +370 683 66319

@ andrius.baranauskas@tele2.com

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.