Naujienos

Suteikite savo automobiliui daugiau nei vien tik privalomąjį draudimą

2021-04-12
Suteikite savo automobiliui daugiau nei vien tik privalomąjį draudimą

Turite automobilį? Tuomet jam reikalingas ir privalomasis automobilio draudimas. Tačiau dar geresnė žinia, kad šiandien jau tikrai galite kur kas labiau pasirūpinti savo automobiliu, nei vien tik suteikti jam šios rūšies draudimą. Kartu su juo, galite įsigyti ir tam tikras apsaugas savo automobiliui. Tiems, kuriuos domina privalomas automobilio draudimas, daugiau informacijos apie jį ras užsukę į https://www.ld.lt/privalomasis-draudimas, o kol kas kviečiame sužinoti, kokias apsaugas galite įsigyti papildomai.

Nuo visiško sunaikinimo

Jei įvyktų eismo įvykis, kurio metu dalyvavo ir kita transporto priemonė, o jūsų automobilis būtų visiškai sunaikintas, tokiu atveju, galite įsigyti apsaugą nuo visiško sunaikinimo. Maksimali išmoka siekia net 10 000 eur, tačiau dėmesį vertėtų atkreipti ir į tai, kad šis apsaugos pasiūlymas negalioja draudžiant tam tikrų rūšių automobilius, pavyzdžiui, Bentley ar Ferrari.

Nuo vagysčių arba sunaikinimo ugnimi

Ne paslaptis, kad jūsų transporto priemonės tyko patys įvairiausi pavojai, o vagystė bei gaisras – taip pat ne išimtis. Tačiau yra ir gerų žinių – jei manote, kad niekas nuo jūsų nepriklauso ir jūs nieko negalite padaryti, tikrai klystate: šiandien jau galite rinktis ir apsaugą nuo automobilio vagystės arba gaisro, na, o maksimalios išmokos siekia iki 11 600 eur.

Nuo susidūrimo su gyvūnais

Jei gyvenate užmiestyje ar dažnai keliaujate kaimiškosiomis vietovėmis, tai turite galimybę ne tik mėgautis grynu oru ar nuostabiais gamtos vaizdais, bet ir iškyla rizika susidurti su laukiniais gyvū9nais. Tokių susidūrimų metu, paprastai automobiliai nukenčia dažniau nei jų keleiviai, todėl būtini ir papildomi apsaugos sprendimai. Vienu iš jų gali tapti apsauga nuo susidūrimo su gyvūnais. Maksimali išmoka susidūrimo atveju siektų net 7000 eur. 

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.