Naujienos

Startuoliui „Revolab“ – 300 tūkst. eurų investicija

2021-06-14
Startuoliui „Revolab“ – 300 tūkst. eurų investicija
Sėkmingai pasaulinėse rinkose auganti įmonė „Kilo Health“ investuoja 300 tūkst. eurų į išmaniąją kraujo tyrimų programėlę sukūrusį Lietuvos startuolį „Revolab”. Investicija bus panaudota produktui vystyti ir plėtrai į ES bei JAV rinkas.

Investuodami į didelio potencialo mūsų šalies startuolius „Kilo Health“ tikisi paskatinti sveikatos technologijų plėtrą Lietuvoje.

„Sėkmingiausiais tampa tie produktai, kurie žmonėms padeda spręsti realias jų sveikatos problemas. Visi žinome, kaip svarbu reguliariai tikrintis kraują, tačiau dažnai tam nerandame laiko. „Revolab” sprendimas yra išmanus ir reikalingas. Ypač pasaulyje, kuriame žmonės stengiasi riboti kontaktų su kitais žmonėmis skaičių“, – teigia „Kilo Health“ valdybos narys Tadas Langaitis.

Anot jo, investiciją nulėmė aiškus ir nuosava patirtimi startuolio įkūrėjų parengtas augimo planas, greita „Revolab” komandos reakcija į besikeičiančią sveikatos paslaugų rinką ir čia atsiveriančias naujas galimybes.

ES rinkose mato 50 mln. potencialių vartotojų

„2020-aisias pasaulį užgriuvusi COVID-19 pandemija kaip joks kitas įvykis paskatino nuotolinių skaitmeninių sveikatos paslaugų paklausą. Su mūsų kuriama nuotoline kraujo patikra atsidūrėme tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje. Šiandien esame pasiruošę greitam augimui, rinka laukia mūsų paslaugų”, – sako Jekaterina Kalinienė, startuolio „Revolab” bendraįkūrėja.

Pasak jos, vien Baltijos šalyse startuolio įkūrėjai mato 0,5 mln. potencialių paslaugos vartotojų, o bendroje ES rinkoje nuotoliniais kraujo tyrimais jau dabar naudotis norinčiųjų skaičius siekia iki 50 mln.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.