Naujienos

SEKSUALIĄ APRANGĄ RENKASI NE TIK MOTERYS

2022-06-15
SEKSUALIĄ APRANGĄ RENKASI NE TIK MOTERYS

Kai kalbama apie seksualią aprangą, prieš akis iškyla moters, apsitempusios itin seksualiais rūbeliais, vaizdinys, tačiau seksualia aprangą gali pasipuošti ne tik moterys, bet ir stipriosios lyties atstovai. Seksualus apatinis trikotažas bei tokia pati apranga visų lyčių atstovus įgalina lengvai nustebinti savo partnerius bei pakurstyti aistrą miegamajame.

Seksuali moteriška apranga įsimintiniems poros žaidimams

Seksualūs naktinukai gali būti įvardijami kaip universalūs rūbai, tinkantys praktiškai visoms moterims ir merginoms. Šie naktinukai sumaniai pabrėžia visus moters figūros privalumus bei paslepia tai, ko moteris pabrėžti nenori. Lengvai krentantys, įvairiaspalviai, nėriniuoti, pusiau perregimi arba perregimi naktinukai padeda atsiskleisti moteriškam žavesiui bei įaudrinti vyro fantaziją. Matote, kiek iš tiesų mažai reikia, kad Jūsų vakaras būtų nepakartojamas ir įsimintinas.

99 proc. atvejų, išgirdus kalbant apie seksualią aprangą, prieš akis iškyla ne kas kita, kaip prisegamos kojinės bei jų dirželiai. Įvairių dizainų bei spalvų dirželiai ir prie jų prisegamos kojinės akimirksniu vizualiai padailina jais pasidabinusios moters kūno formas bei padeda sukurti seksualų, provokuojantį bei erotiškai nuteikiantį įvaizdį.

Priglundančios, moters figūros linkius išryškinančios seksualios suknelės nėra tas rūbas, kuriuo pasipuošusi galėtumėte eiti į darbą ar į miestą, bet „ekskursijai“ į intymų vakarą šis rūbas tiks kuo puikiausiai. Įvairių spalvų, raukiniais, nėriniais bei įvairiomis grandinėlėmis puoštos suknelės moterį gali „paversti“ tikra seksualumo deive, kuriai mylimas vyras tikrai neatsispirs.

Viso kūno kojinės, kurias įprasta vadinti katės kostiumu, itin gundančiai atrodo ant stangraus moters kūno. Skirtingų dizainų, spalvų bei raštų, tobulai priglundantis, tinklinio audinio rūbas, pasižymintis tuo, kad nedengia intymių moters kūno vietų, yra tinkamas dėvėti net ir intymių žaidimų metu. Ar kada susimąstėte, kaip gerąja prasme nustebtų Jūsų vyras, jeigu vakare į miegamąjį įžengtumėte, vilkėdama katės kostiumą? Ne? Tai gal atėjo laikas jį nustebinti?

Sakoma, kad joks kitas rūbas moteriai nesuteikia tiek pasitikėjimo savimi, kiek seksualūs apatiniai. Idealiai tinkančios bei patinkančios ir idealiai tarpusavyje derančios liemenėlės bei įvairių tipų kelnaitės nesunkiai įtiks individualiam kiekvienos moters ar merginos skoniui bei nepaliks abejingo nei vieno stipriosios lyties atstovo. Šie komplektukai gali būti sudaryti iš dviejų arba trijų dalių. Liemenėlė bei kelnaitės (gali būti komplektukų su siaurikėmis bei šortukais) sudaro dviejų dalių komplektukus, o trijų dalių komplektuose be kelnaičių ir liemenėlių dar rasite kojinių laikiklius arba keliaraiščius.

Seksualia apranga bei apatiniais gali dabintis visos moterys, įskaitant plius size dydžio karalienes. Jeigu pasižymite sultingomis kūno formomis, didelį seksualios aprangos ir apatinių asortimentą rasite, sekdamos šią nuorodą: https://aistra.lt/seksuali-apranga/seksuali-moteriska-apranga/plius-dydzio-apatiniai.

Erotinė vyriška apranga – gundantis akcentas karštai nakčiai

Seksualia bei erotine aprangą mylimus žmones turėtų stebinti ne tik moterys, bet ir vyrai. Erotinės aprangos vyrams asortimentas taip pat nėra skurdus. Vienas populiariausių pasirinkimų šiuo metu yra įvairių dizainų ir spalvų siaurikės, kurios padeda išryškinti bei pabrėžti vyriško pasididžiavimo dydį. Siaurikės gali būti seksualiai elegantiškos bei žaismingos, „paverčiančios“ vyrišką pasididžiavimą į gyvatę, bulių ir pan. Vyrai taip pat gali rinktis perregimus arba pusiau perregimus šortukus bei įvairiausių dizainų marškinėlius.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.