Naujienos

Odos grybelio gydymo priemonės

2021-02-22
Odos grybelio gydymo priemonės

Odos grybelis – viena ypač paplitusių odos ligų. Jos pažeista oda ne tik nebeleidžia mėgautis itin komfortišku vaizdu, bet ir kelia diskomfortą, niežulį, tampa ypač jautria, kartais jaučiamas netgi skausmas. Taigi, tampa aišku – vos tik pastebėjus šiuos pažeidimus, svarbu nebedelsti bei iš karto pradėti gydymą, kadangi vėliau šis tikslas pareikalaus dar daugiau laiko bei energijos.  Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbu akcentuoti, kad tikrai negalima gydyti odos grybelio savo jėgomis – būtina specialistų konsultacija bei profesionalus gydymas, priešingu atveju, galite tik dar labiau pabloginti padėtį.

Kokį gydymą skiria specialistai?

Pirmiausia specialistas įvertins, kaip stipriai ir kaip toli ir kaip intensyviai yra pažengusi liga ir parinks tinkamiausią gydymo sprendimą. Jei liga nėra stipriai pažengusi, gali būti skiriami antimikoziniai tepalai, kuriuos naudojant numatytą laiką, grybelis išnyksta, oda ir vėl įgauna puikų pirminį vaizdą, nebelieka ir diskomforto. Tačiau, jei liga yra pažengusi toliau, vien tik šių tepalų gali ir nebepakakti. Tokiu atveju dažniausiai yra paskiriama sisteminis gydymas.

Daugiau apie priemones, kurių pririeks norint pašalinti odos grybelį, galite sužinoti užsukę į https://www.homosanus.lt/odos-grybelio-gydymas.

Svarbios ir asmeninės pastangos

Tačiau ir tai dar ne viskas – svarbu pabrėžti, kad net ir gydymui pasibaigus, labai svarbios yra asmeninės paciento pastangos tam, kad būtų išvengta ligos atsinaujinimo. Labai svarbu visais įmanomais būdais stiprinti imunitetą – stiprų turintys, yra kur kas atsparesni įvairioms ligoms, įskaitant ir grybelį. Taip pat labai svarbu laikytis nepriekaištingos asmens higienos, nesidalinti asmeniniais daiktais kartu su kitais žmonėmis. Lankantis viešose erdvėse nevaikščioti basomis; kuo dažniau keisti kojines ir rinktis pagamintas iš natūralių žaliavų: o taip pat – itin kruopščiai prižiūrėti, valyti bei džiovinti avalynę. Tiesa, ypatingą dėmesį turėtumėte skirti ir avalynės pasirinkimas – tokių pirštai negali būti spaudžiami, turite jaustis itin komfortiškai. Priešingu atveju, dėl jaučiamo spausimo, kojų pirštai bus prasčiau aprūpinami maistinėmis medžiagomis, tad  iškyla tikimybė, kad jų oda ir vėl bus pažeista grybelio.

Odos grybelis – liga, kurią pasitelkus profesionalias priemones, galima išgydyti ypač efektyviai,  pasibaigus gydymui ir laikantis tam tikrų taisyklių, išvengti jos atsinaujinimo.

 

 

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.