Naujienos

Koks yra šilumos siurblių veikimo principas?

2021-11-15
Koks yra šilumos siurblių veikimo principas?

Už lango dar tik spalis, tačiau oras – tikrai malonus retam. Tai daugelį dar kartą paskatino pagalvoti apie patogias šildymo sistemas, kurios ne tik gerina žmogaus gyvenimą dėl patogaus naudojimo, tačiau taip pat ir veikia nereikalaudamos iš žmogaus dėmesio.

Visgi, tikrai ne visos sistemos yra tokios palankios šiuolaikiniam žmogui, kuris dažnai neturi laiko kas kelias valandas dėti malkų į krosnį. Vieni iš patogiausių įrenginių, kurie nereikalauja sudėtingos priežiūros yra šilumos siurbliai.

Plačiau apie šilumos siurblių veikimo mechanizmą kalbamės su internetinės svetainės https://silumossiurbliai24.lt/ pardavimų vadybininku Maksimu Vilku, kuris padės suprasti kokie tai įrenginiai ir kaip jie veikia.

Kas yra šilumos siurbliai?

Geros kokybės sistema padės Jums pasirūpinti ne tik namų šiluma, tačiau taip pat ir vėsuma vasaros metu, galiausiai, karštu vandeniu, kuris reikalingas visus metus. Sistema aptarnauja net ir dideles patalpas, tačiau veikia naudodama gana mažą elektros energijos kiekį, tad galėsite gyventi ne tik ekologiškai, tačiau ir ekonomiškai.

Šiuo metu bene daugiausia dėmesio sulaukia šilumos siurbliai oras-oras ir oras-vanduo. Nors jie gana panašūs, tačiau yra keli esminiai skirtumai, kurie ir skiria vieną nuo kito. Ne tik veikimu, tačiau taip pat ir galimybėmis.

Šilumos siurbliai oras-oras ne tik šildo patalpas, tačiau taip pat gali būti naudojami ir kaip oro kondicionieriai vasaros metu. Tuo tarpu šilumos siurbliai oras-vanduo – ne tik šildo orą (namas turi turėti radiatorius arba grindinį šildymą), tačiau taip pat ir karštą vandenį. Taigi, tiek viena, tiek kita turi daugiau nei tik vieną naudą.

Šilumos siurbliai oras-vanduo yra keletos tipų: monoblokiniai šilumos siurbliai, split tipo bei su integruota vandens talpa. Kuo jie skiriasi?

“Monoblokiniai šilumos siurbliai turi tik vieną bloką, split tipo išorinį ir vidinį blokus. Taip pat parduodame įrenginius su integruotu boileriu (vandens talpa). Pastarasis variantas yra patogus todėl, nes klientams nereikia rūpintis dėl papildomos vandens talpos, kuri užima ir daugiau vietos namuose. Viena sistema - o privalumų daug!”

Visų šilumos siurblių oras-vanduo sistemos energiją ima iš tų pačių šaltinių ir taip pat perduoda į tuos pačius nepriklausomai nuo įrangos tipo. Energija yra paimama iš oro ir perduodama į talpą, kuri galiausiai per radiatorinį arba grindinį šildymą paskirto karštą vandenį taip aprūpindama patalpas šiluma.

Šilumos siurblys oras-oras veikia panašiai kaip ir oras-vanduo. „Sistemos komponentai yra du blokai, kurių vienas montuojamas viduje, o kitas išorėje. Vėlgi, energija yra paimama iš lauko oro, pašildoma (ir perduodama į patalpas naudojant freono dujas)  ir paskui paskirstoma po patalpas“.

Šilumos siurbliai – geresnei Jūsų gyvenimo kokybei

Kadangi yra labai daug būsto apšildymo sistemų – daugeliui žmonių kyla klausimas, kodėl būtent šilumos siurbliai yra verti daugiausia dėmesio.

Tai įranga, kuri puikiai tinka bet kokio tipo namui, tiek senam, tiek naujam. Ji veikia tyliai, nepastebimai ir nereikalauja iš žmogaus jokio dėmesio, tačiau rūpinasi jo gyvenimo kokybe. Galiausiai – saugumas, kurio pasiekti su jokia kita šildymo sistema nepavyks“, - teigia vadybininkas.

https://silumossiurbliai24.lt/ internetinėje svetainėje rasite šilumos siurblius oras-oras, oras-vanduo ir gruntas-vanduo. Įrangą galima įsigyti išsimokėtinai puikiomis sąlygomis. Todėl nelaukite rytojaus ir įsigykite geriausią šildymo įrangą jau šiandien.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.