Naujienos

Kodėl verta mokytis anglų kalbą?

2019-11-26
Kodėl verta mokytis anglų kalbą?
Egzistuoja labai daug priežasčių kodėl verta mokytis anglų kalbos. Visų pirma tai anglų yra populiariausia kalba pasaulyje (nors čia galima ginčytis, tikriausiai kinai pagal gyventojų skaičių turi populiariausią kalbą, bet su ja nesusikalbėsite visame pasaulyje).

Antra, išmokus anglų kalbą atsiveria naujos įsidarbinimo galimybės ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje, juk daug darbdavių skelbimuose prašo ar net reikalauja, kad nauji darbuotojai turėtų anglų kalbos įgūdžius.

Taip pat be anglų kalbos labai sunku keliauti, net vykti atostogų, nes oro uostuose ir viešbučiuose visame pasaulyje pagrindinė kalba yra anglų. Paskutinė priežastis, bet galbūt net svarbiausia – tai žinios ir patirtis, pavyzdžiui Google paieškos sistemos ar Amazon knygų dėka galite daug išmokti ir patobulėti įvairiose srityje jei mokate anglų kalbą pvz. sveikatoje, medicinoje, IT technologijose ir taip toliau. Yra daug mokslinės ar patariamosios medžiagos įvairiomis temomis, kuri tiesiog nėra dar išversta į lietuvių kalbą.

Reziumuojant, manau, kad anglų kalba šiais laikais yra būtinybė. Vienintelis klausimas dabar – kaip išmokti anglų kalbą ? Siūlyčiau užsiregistruoti anglų kalbos kursams pvz. kalba.lt arba ames.lt, bet yra daugybė būdų kaip studijuoti pvz. jei norite mokytis nemokamai internetu siūlyčiau paskaityti patarimus kaip išmokti anglų kalbą adresu anglucentras.lt – ten taip pat rasite knygų bei kursų apžvalgas, kurios gali padėti sutaupyti krūvą pinigų.

Tadas Norvaišas

Užs. nr. 20191126-01

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.