Naujienos

Knygos.lt investicijos į plėtrą – 148 tūkst. eurų

2022-09-29
Knygos.lt investicijos į plėtrą – 148 tūkst. eurų
„Knygos.lt“ įvertinę, kad pastaruosius dvejus metus pardavimai knygynuose paauga 10 proc., nusprendė investuoti į naują fizinę pardavimų vietą Kaune. Knygynas įsikūrė Laisvės alėjoje, šalia Kauno Dramos teatro esančiame istoriniame name, kuriame gyveno žymus kompozitorius, skelbia bendrovė.

„Aktyviai susitelkti į internetinius pardavimus buvo padiktavusi pandemija. Girdėjome įvairių ekspertų spekuliacijų, kad mažmeninė prekyba neišliks, klientai negrįš į parduotuves, bet mes matėme kitokį rinkos vaizdą – numatėme, kad mūsų fizinių knygynų formatas pasiteisins.

Šių metų pradžioje atnaujinome vietų paieškas ir atidarėme knygyną Kaune, į kurį investavome daugiau nei 148 000 eurų. Žiūrime į ilgalaikę perspektyvą, todėl elektros kainos, išaugę kiti kaštai yra daugiau trumpalaikės nei ilgalaikės problemos“, – komentavo Dovydas Pauliukonis, „Knygos.lt“ vadovas.

Pasak D. Pauliukonio, knygų pardavimai fizinėse „Knygos.lt“ prekybos vietose auga – praėjusiais metais atsilikimas nuo priešpandeminio laikotarpio buvo 20 proc., šiemet daugelyje vietų vos 10 proc., o kai kur pavyko pasivyti ar net viršyti buvusį lygį.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.