Naujienos

Kaip užsakyti SEO paslaugas, kad paskui nebūtų nuostolių?

2021-09-23
Kaip užsakyti SEO paslaugas, kad paskui nebūtų nuostolių?

Interneto svetainių savininkai nuolatos ieško būdų kaip pritraukti lankytojus. Tačiau, SEO paslaugos, kuriomis jie pasinaudoja, kartais duoda priešingus rezultatus nei buvo tikėtasi. Taip nutinka dėl labai paprastos ir dažnai pasitaikančios priežasties - pigiausios kainos pasirinkimo. Neretai pasirinkdami pigiausias paslaugas siūlančius specialistus, tinklapių savininkai net nesidomi jų reputacija. Tai yra apmaudi klaida, kuri gali atnešti ne tik finansinius nuostolius, bet ir dar didesnį galvos skausmą dėl nuobaudas gavusios svetainės.

Jeigu galvojate kokią žalą gali atnešti nekokybiškos SEO paslaugos, pirmiausia svarbu suprasti, kad šios paslaugos turi būti atliekamos laikantis Google nustatytų optimizavimo gairių. Būtent tų gairių nesilaikymas ilgainiui atneša nuobaudas. Tos nuobaudos reiškia, kad interneto svetainės pozicijos nustumiamos žemiau. Kartais pozicijų kritimas būna labai drastiškas - ne per kelias vietas, o net per kelis puslapius. Blogiausia kas gali nutikti - visiškas svetainės pašalinimas iš Google paieškos sistemos rezultatų.

Nekokybiškų SEO paslaugų teikėjai dažniausiai sulaukia reikalavimo grąžinti pinigus, tačiau perskaičius paslaugų sutartis, klientai susivokia, kad niekas jų negrąžins. Jeigu galvojate apie šių paslaugų užsakymą, tai jums ne tik reikia ieškoti patyrusių specialistų, bet ir sudaryti paslaugų teikimo sutartis, kuriose būtų kažkokios garantijos.

Dažniausiai kaip garantijos sutartyje yra aprašomi terminai kada bus teikiamos ataskaitos. Geriausia būtų, jog sutartyje taip pat būtų nurodytos sąlygos, kad svetainės optimizavimas būtų atliekamas laikantis Google optimizavimo gairių. Gaudami ataskaitas, galėsite žinoti ar jūsų svetainė buvo optimizuota naudojant neleistinus metodus ar ne.

Nieko tokio, jeigu nežinote kaip patikrinti ar jūsų tinklapis buvo optimizuotas pagal taisykles. Galite kreiptis į kokią nors kitą SEO agentūrą ar privatų specialistą, jog šis peržiūrėtų jūsų sutartį ir atliktų svetainės analizę. Patyrusiems specialistams dažniausiai nereikia nė sutarčių, kad matytų ar svetainė buvo optimizuota pasitelkiant draudžiamus metodus. Aišku, turėkite galvoje, kad ne visi specialistai už dyką atlieka tinklapio analizę.

Siekiant išvengti specialistų, kurie galimai atneštų daugiau žalos nei naudos, patartina rinktis paslaugų svetaines su atsiliepimų sistemomis. Trumpai tariant, Lietuvoje veikiančių paslaugų skelbimų svetainių yra kelios. Jose galite rasti SEO specialistus ir juos rinktis galėsite pagal tai kas turi daugiausiai geriausių atsiliepimų.

Be abejo, visada reikia pasižiūrėti ar SEO agentūrų ar pavienių specialistų suteiktos paslaugos neprivedė prie to, kad buvę klientai apie juos kalbėtų neigiamai.

SEO paslaugų užsakymo metu turite išsiklausinėti visko ir būtinai sudaryti paslaugų sutartį, kurioje būtų bent kažkokie saugikliai kaip atgauti pinigus nesėkmės atveju.

SEO darbai profesionalams

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.