Šeštadienis, gruodžio 10 d.

Naujienos

Kaip išsirinkti tinkamą lovatiesės spalvą?

2022-09-26
Kaip išsirinkti tinkamą lovatiesės spalvą?

Lovatiesė gali smarkiai pakeisti bendrą miegamojo vaizdą, todėl šiai interjero detalei turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Šį kartą pakalbėsime apie tinkamiausios lovatiesės spalvos pasirinkimą: tikimės, kad žemiau pateikti patarimai padės jums paprasčiau priimti sprendimą.


Derinkite prie užuolaidų

Lovatiesės ir užuolaidų spalva turėtų būti panaši, nes tai padės sukurti vientisą interjerą. Pavyzdžiui, jei nusprendėte pasirinkti žalsvas užuolaidas, lovatiesė turėtų būti panašaus atspalvio.


Ar verta rinktis ryškių spalvų lovatiesę?

Miegamasis – tai kiekvieno mūsų ramybės oazė, todėl tikrai nereikėtų persistengti su ryškiomis spalvomis. Jei norite, kad lovatiesė būtų pagrindinis miegamojo akcentas, tokiu atveju galite pasvarstyti ir apie ryškių spalvų lovatiesę (puikiu pasirinkimu gali būti ir dvipusė lovatiesė, kurios viena pusė yra ryškiaspalvė, o kita – neutralaus atspalvio).


Lovatiesės derinimas prie kitų miegamojo akcentų

Idealu, jei lovatiesės spalva yra priderinama prie kitų miegamojo interjero elementų. Kaip jau minėta anksčiau, lovatiesės atspalvį galima derinti prie užuolaidų, tačiau tai nėra vienintelė galimybė: taip pat lovatiesę galite derinti prie kilimo, stalinės lempos, paveiksle vyraujančių spalvų, ir t.t.


Atsižvelkite ir į miegamojo dydį

Jei norite vizualiai padidinti miegamojo erdvę, rinkitės šviesių spalvų lovatiesę, o tuomet, jei siekiate sumažinti erdvę, galite rinktis tamsių atspalvių lovatiesę. Ir vienu, ir kitu atveju rasite tikrai nemažą lovatiesių pasirinkimą: šiuos miegamojo akcentus galite pirkti iš Epik.lt.

 
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.