Naujienos

Jauki ir kokybiška patalynė - ramus miegas

2023-05-29
Jauki ir kokybiška patalynė - ramus miegas

Nerasime tokio žmogaus, kurio namuose nebūtų jokios patalynės. Chalatai, prijuostės ar kiti namų drabužiai kartais ir ignoruojami ar tiesiog apsieinama be jų, Štai patalynė yra tiesiog būtina. Šiandien,  atvertus bet kurios patalynės parduotuvės internetinį puslapį, akys negali atsigrožėti begaline pasiūla. Juolab, kad patalynės komplektai skirti atskiroms žmonių kategorijoms. https://tavosapnas.lt/katalogas/patalyne/patalynes-uzvalkalai/patalynes-komplektai/ darbuotojai užtikrina, jog galima užtikrintai išsirinkti viengulį ar dvigulį patalynės komplektą, komlektukų vaikams, komlektų su paklode ir be jos bei kitokių variantų.

Kokie būna patalynės audiniai

Be abejonės, patalynę renkamės pagal reikiamą dydį ir pagal piešinį. tačiau dera pagalvoti ir apie tai, iš kokios medžiagos ji pasiūta. Tai mūsų parduotuvėse randami miego komplektai gaminami iš:

       Medvilnės. Šis pluoštas pasižymi pralaidumu orui, tvirtumu, ilgaamžiškumu bei aukšta kokybe. Tokioje patalynėje neprakaituojama, tad ji tinkama vaikams bei kūdikiams.

       Satino. Nors šis audinys pagamintas iš medvilnės, jis turi papildomų ingredientų, todėl yra be galo švelnus ir, be abejonės, prabangus. Satino patalynė nuostabiai atrodo,  ir tarnauja labai ilgai, dėl audinio tankumo.

       Flanelės. Vėlgi, ta pati medvilnė, tik šiaušta. Labai švelni patalynė ir nors pūkelis po kelių plovimų nusiplauna, švelnumas vistiek lieka. Šis audinys dažnai naudojamas vaikiškai patalynei.

       Lino. Tai pats natūraliausias audinys. Linas yra ilgaamžis audinys, kadangi jis atsparus trinčiai, o metams bėgant ne gelsta, o darosi dar baltesnis ir švelnesnis. Lino patalyninės unikalumas yra tame, jog ji tinka ir per karščius ir per šalčius. Šis audinys puikiai prisitaiko prie žmogaus kūno - kai reikia vėsina, kai reikia  šildo.

       Dirbtinių pluoštų - mikropluošto ir poliesterio. Nereikia bijoti to dirbtinumo, nes šiuolaikinės technologijos šiuos audinius padaro labai malonius odai ir visai nekenksmingus.

Minėtų patalynės pluoštų privalumai ir trūkumai

Medvilnės patalynė yra natūrali, nealergizuoja, gerai sugeria drėgmę, laidi orui ir tvirta. Kaip trūkumą galima įvardinti standumą, bet tai visai netinka satinui ar flanelei.

Anksčiau sintetinių audinių patalynė nebuvo labai šilta ir negerdavo prakaito. Dabar viskas pasikeitė. Atlikus daugybę tyrimų ir ištobulinus gamybą, sintetiniai audiniai kaip ir prarado visus tuos trūkumus, o  kokybe sunkiai nusileidžia natūraliems pluoštams. Na, nebent jums nepatinka vien mintis, jog tai sintetika.

 
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.