Naujienos

Įrankių nuoma - alternatyva brangių įrankių pirkimui

2021-09-06
Įrankių nuoma - alternatyva brangių įrankių pirkimui

Įrankis.lt – įmonė daugiau nei 5 metus užsiimanti įrankių nuoma dalinasi patarimais, kaip atlikti norimus statybos darbus tam neišleidžiant tukstančių. Natūralu, jog žmonės siekia ekonomiškiausio sprendimo, todėl statybų  įrankių nuoma tampa vis labiau populiarėjanti paslauga. Nes kaip žinoma, profesionalių įrankių kainos gali siekti net 10 tūkstančių ir daugiau. Įrankių nuoma puikiai tinka tuomet, kai planuojate atlikti vienkartinius remonto darbus. Pavyzdžiui: Namo fasado perdažymas, naujos stogo dangos keitimas ir panašiai. Nebūtina skubėti įsigyti visos reikiamos įrangos, kurią panaudosite vos keletą kartų. Įrankis.lt siūlo itin platų statybinių įrankių bei statybinės technikos pasirinkimą. Pas mus rasite: sukimo, gręžimo ir montavimo įranga, ardymo įrangą, pjovimo įrangą, šlifavimo įrangą, karpymo ir lankstymo įrangą, suvirinimo ir elektros įrangą, matavimo įrangą, betonavimo įrangą, tankinimo įrangą; šildymo ir džiovinimo įrangą, valymo įrangą, kopėčias ir aliuminius bokštelius, kėlimo įrangą bei sodo įrangą. Įrankiai skirti tiek rimtoms statyboms, tiek paprastiems remonto ar sodo darbams. Žinomų gamintojų įrankiai užtikrins sklandų įrankio veikimą bei saugumą.

Įrangos nuoma ar pirkimas?

Jeigu jau apsisprendėte, kad norite pirkti gerą, brangų įrankį pagalvokite apie jo panaudojimą. Ar šį įrankį naudosite kasdien? Ar jis tikrai ekonomiškas sprendimas? Dauguma žmonių paskubomis įsigyja brangius įrankius ir ateityje jie lieka nepanaudoti. Sprendimas – įrankių nuoma.

Įrankių nuomos paslaugos

Įrankių nuoma labai patogi ir paprasta paslauga. Žmonės užėję į interneto svetainę iš plataus įrankių nuomos asortimento gali pasirinkti jiems tinkamus įrankius ir vos kelių mygtukų paspaudimu užsisakyti norimą įrankį. Įrankiai pristatomi visoje Lietuvoje.

Aptarnavimas

Įrankis.lt komanda visada pasiruošusi pakonsultuoti - mums svarbus kiekvienas klientas. Stengiamės užtikrinti gerą aptarnavimą, išspręsti visas kliento problemas. Tad jeigu nežinote, kokio įrankio jums tiksliai reikia - mūsų komanda patars ir padės išsirinkti. Įrankis.lt siūlo itin geras įrangos nuomos sąlygas. Fiziniams ir juridiniams asmenims nuomos sąlygos skiriasi. Taip pat teikiame ir įrankių pristatymą jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Galima pristatyti tiek daug sveriančią statybinę techniką, tiek pavienius įrankius.

       
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.