Naujienos

Internetinių pardavimų milžinė „eBay” plečia mokėjimų galimybes Lietuvoje

2021-04-29
Internetinių pardavimų milžinė „eBay” plečia mokėjimų galimybes Lietuvoje

Tobulindama mokėjimų galimybes savo platformoje, internetinių pardavimų milžinė „eBay” plečia mokėjimų galimybes ir Lietuvoje. Interneto gigantė nuo 2021 metų gegužės mėnesio siūlys lietuviams naudotis gerokai išplėstomis mokėjimo galimybėmis, kas dar labiau atvers užsienio rinkas šalies verslininkams.

Pastaruoju metu „eBay” populiarumas Lietuvoje auga – čia daugiau ir prekiaujama, ir perkama. 2020 metais pardavėjų iš Lietuvos skaičius augo 16%, o lietuvių nupirktų prekių – 39%.

„Lietuva yra viena svarbių šalių tarp naujų „eBay” rinkų ir norime užtikrinti kuo geresnę vietinių klientų patirtį. Mes itin džiaugiamės, kad tūkstančiai lietuvos pardavėjų galės naudotis išplėstomis mūsų platformos mokėjimo galimybėmis, o pirkėjai turės galimybę užbaigti pirkimus naudodami savo pasirinktą mokėjimo metodą”, – sako Ilya Kretov, „eBay” naujų rinkų vadovas.

„eBay“ mokėjimų galimybių plėtrą pradėjo vykdyti JAV 2018 m., vėliau plėtėsi į Vokietiją, Jungtinę Karalystę, Australiją, Kanadą, Prancūziją, Italiją ir Ispaniją ir toliau plėsis visus metus. „eBay“ mokėjimų valdymas pasiekė reikšmingą etapą 2020 m. liepos mėn., pasibaigus jos veiklos sutarčiai su „PayPal“. Dabar „eBay“ plečia savo mokėjimų galimybes ir kitose rinkose, kurių viena – Lietuva.

Jau gegužės mėnesį „eBay” pirkėjai Lietuvoje galės platformoje atsiskaityti gerokai didesniu skaičiumi skirtingų būdų, o pardavėjai iš mūsų šalies – juos pasiūlyti savo pirkėjams: kreditinėmis kortelėmis,  „PayPal”,  „Apple Pay” bus prieinamas  „iPhone” ir  „iPad” naudotojams, perkantiems programėle,  „Google Pay” naudotis bus galima  „eBay” svetainėje ir  „Android” įrenginiams skirtoje mobiliojoje programėlėje.  Iki šiol atsiskaitymas buvo įmanomas tik naudojantis „PayPal”.

Be to, „eBay” pardavėjams iš Lietuvos pasiūlys lengvesnį profilio valdymą, pateikdama visą informaciją apie jų „eBay” verslą vienoje vietoje, įskaitant mokėjimų informaciją. Tai leis dar geriau sekti ir valdyti transakcijas ir klientų grįžtamąjį ryšį. Nuo šiol „eBay” Lietuvoje pardavėjams suteiks supaprastintą apsaugą, o išmokėjimus nuolat vykdys per dvi darbo dienas* po pirkėjo mokėjimo patvirtinimo, nebent pirkėjas pasirinks kitaip.

Šių metų pirmąjį ketvirtį „eBay“ apdorojo 52% visos platformos apimties mokėjimų, į programą įtraukdama daugiau nei 4 milijonus aktyvių pardavėjų visame pasaulyje.  

Tikimasi, kad iki 2022 m. atnaujintos mokėjimų galimybės atneš mažiausiai 2 milijardus JAV dolerių inkrementinių pajamų ir 500 milijonų JAV dolerių pelno.

Daugiau informacijos apie naująsias mokėjimų galimybes „eBay” Lietuvoje, galite rasti čia.


*Jei mokėjimas įvykdytas darbo dienomis, išskyrus bankų išeigines. 

Pareiškimai apie ateitį 

Šiame pranešime pateikiami pareiškimai apie ateitį, susiję su būsimais įvykiais ir būsimais įmonės rezultatais; atspindėti „eBay“ lūkesčiai dėl numatomos bendrovės iniciatyvos naudos tarpiniams mokėjimams internetinėje pardavimų platformoje.

Pareiškimai apie ateitį apima riziką ir neapibrėžtumą, dėl kurių faktiniai rezultatai gali smarkiai skirtis nuo pateiktų teiginių. Veiksniai, galintys sukelti ar sukelti tokius skirtumus, apima, bet neapsiriboja, politinių, verslo ir ekonominių sąlygų pokyčius, bet kokį regioninį ar bendrą ekonomikos nuosmukį ar krizę ir visas sąlygas, turinčias įtakos elektroninės prekybos augimui ar tarpvalstybinei prekybai; šios iniciatyvos laikas ir galimi rezultatai; ir galimybė, kad įmonei gali prireikti daugiau laiko nei tikėtasi, kad būtų visiškai realizuota bet kokia numatoma iniciatyvos nauda, ir ši nauda galų gale gali būti mažesnė nei tikėtasi, arba gali būti nerealizuota.

Daugiau informacijos apie veiksnius, galinčius turėti įtakos įmonės veiklos rezultatams, pateikiama naujausios bendrovės metinės ataskaitos 10-K formos ir vėlesnių ketvirčio ataskaitų skiltyse „Rizikos veiksniai“ ir „Vadybos aptarimas ir finansinės būklės bei veiklos rezultatų analizė“. 10-Q formoje, kurios kopijas galite gauti apsilankę bendrovės ryšių su investuotojais tinklalapyje https://investors.ebayinc.com arba SEC svetainėje www.sec.gov. Visa šio leidimo informacija yra 2021 m. Balandžio 29 d. Nepagrįstai nereikėtų pasikliauti šiame pranešime spaudai į ateitį žvelgiančiais teiginiais, kurie yra pagrįsti informacija, kurią bendrovė turi šio pranešimo dieną. Bendrovė neprisiima įsipareigojimo atnaujinti tokių ataskaitų.

 

 

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.