Naujienos

Į ką atsižvelgti, renkantis sausą ėdalą šuniui

2022-08-11
Į ką atsižvelgti, renkantis sausą ėdalą šuniui

Sausas maistas šunims yra vienas iš populiariausių pasirinkimų. Jį mėgsta keturkojai, o šeimininkams šerti juo labai patogu – lengvas sandėliavimas, itin paprastas transportavimas, be to, toks maistas gana ilgai negenda. Šuo su kokybišku maistu gauna jam reikalingų vitaminų ir kitų vertingų medžiagų, todėl laimi abi pusės. Tačiau kaip teisingai pasirinkti sausą ėdalą, kai jo pasiūla tokia didelė?

 

Sudėtis

Žinoma, pirmiausia svarbu vertinti maisto sudėtį. Jei žinosite tai, kad sudėties sąraše ingredientai vardijami mažėjimo tvarka (pradedant nuo to, kurio dalis ėdale yra didžiausia), išsirinkti nebus sudėtinga. Puiku, jei pirmuoju numeriu yra mėsa, taip pat ėdale gali būti daržovių ar kitų maistingų ingredientų. Venkite konservantų, dažiklių ir kitų nepageidaujamų sudedamųjų dalių.

 

Klasė

Rinkdami sausą maistą šuniui pastebėsite, jog ėdalas skirstomas į klase: žemiausia yra Economy, aukščiausia – Super Premium. Natūralu, jog geriausias bus pastarosios klasės ėdalas. Jei šersite būtent tokiu, galite būti tikri, kad Jūsų keturkojo mityba subalansuota ir jis su maistu gauna visko, ko reikia jo organizmui.

 

Specialieji poreikiai

Vieni šuniukai yra alergiški, kiti turi silpnus dantis, dar kiti turi virškinimo problemų ar kitų specialiųjų poreikių. Į juos labai svarbu atsižvelgti, renkantis keturkojui ėdalą. Jei Jūsų šuo turi sveikatos problemų būtinai jas įvertinkite. Evet.lt  e. parduotuvėje rasite tiek visiems šuniukams tinkamo ėdalo, tiek specializuoto.

       
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.