Naujienos

Gydomosios sidabro savybės: kas ir kaip?

2024-05-13
Gydomosios sidabro savybės: kas ir kaip?

Apie sidabro, kaip medžiagos, gydomąsias savybes yra kalbama tikrai labai daug. Sakoma, kad sidabriniai papuošalai gali padėti jums išgyti nuo daugelio ligų. Dėl juos verta dėvėti kasdien. Tiek dėl medžiagos, tiek dėl magiškų jo galių. Taigi, tai gali būti puikus talismanas.

Taip pat sidabriniai papuošalai yra įvardijami kaip vaistas. Nuo daugeli ligų. Žinoma, kad efektas bus tik juos dėvint nuolat. O tam reikia geros kokybės papuošalų, kurie tikrai veikia taip, kaip reikia.

Lėtinių skausmų mažinimui

Sidabro ir aukso dirbiniai dažniausiai siūloma kaip vaistas tiems, kurie turi įvairaus tipo lėtinius skausmus. Ne tik sąnarių, tačiau taip pat ir raumenų, įvairiausių. Šiuo metu lėtinių skausmų mažinimui metodų yra tikrai gana daug, tad visada apsimoka labiausiai derinti kelis. Ir nors sidabriniai auskarai arba kiti papuošalai gali atrodyti tik kaip placebas, tačiau išbandyti tikrai verta.

Galbūt reikia tiek mažai, kad pavyktų nugalėti skausmus, kurie labai blogina gyvenimo kokybę. Svarbiausia, kad ne tik galimai pavyks panaikinti skausmus, tačiau ir gražiau atrodysite. Tad... kodėl gi ne?

Padeda nuo migrenos

Sidabriniai papuošalai taip pat labai dažnai yra įvardijami itin puikia priemone, kuri gali padėti išvengti varginančių migrenos skausmų. Svarbiausia yra juos dėvėti nuolat. Kai kurie užsideda tik kartais ir tikisi, kad poveikis bus ilgalaikis. Juk sidabriniai papuošalai nėra vaistas. Tai yra magiškas talismanas, kuris galimai turėtų padėti jums jaustis geriau. O tam reikia nuolatinio naudojimo.

Sidabras – antibakterinė medžiaga

Galiausiai, sidabras taip pat yra vadinamas ir antibakterine medžiaga. Ne veltui šiuo metu yra specialūs tvarsčiai, kuriuose yra sidabro dulkių. Tyrimai rodo, kad su jais žaizdos gyja kur kas greičiau. Tiesa, tai nėra prabanga kaip daugelis galvoja. Kadangi sidabras nėra brangus, galiausiai galima džiaugtis ne tik priimtinos kainos papuošalais, tačiau ir kitais daiktais, kurie plačiai naudojami nuo patogumo iki sveikatos. Tik visais atvejais reikia kokybės, kadangi tik ji tarnaus našiai.

Svarbu, žinoma, kad papuošalai n tik gydytų kūną, tačiau taip pat ir sielą. Dėl to reikia rinktis tokius, kurie jums labiausiai patinka. Tokius, kurie yra artimi Jūsų sielai. Tuomet papuošalas atvers visas savo galimybes, kurios padės jums gyventi net kokybiškiau.

www.sidabriniai.lt – sidabrinių papuošalų parduotuvė. 

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.