Naujienos

Gėlės Valentino dienos proga: patirtimi dalijasi floristė

2020-01-21
Gėlės Valentino dienos proga: patirtimi dalijasi floristė

Gėlės Valentino dienos proga: patirtimi dalijasi floristė

Artėjant Valentino dienai daugelis, kurie turi partnerius, pradeda galvoti apie mini dovanas, kurios sušildytų širdelę ir parodytų žmogui, kad jis Jums yra svarbus. Dažniausiai meilės dienos progą vyrai moterims dovanoja gėlės, o moteris jiems – savo meilę.

Dovanoti gėles tampa vis laisviau 

GeliuFeja.lt floristė pastebi, kad ne tik vyrai, tačiau ir moterys vis dažniau stebina savo antras puses gėlėmis: „Ypač populiarėja gėlių pristatymas. Moterys užsako puokštes, kurios yra minimalistinio stiliaus, tamsesnių spalvų, be papildomų dekoro elementų. Būtent tokios puokštės dažniausiai vadinamos vyriškomis“,- patirtimi dalijasi profesionalė.

Taip pat pastebima, kad anksčiau karaliavusias raudonas rožes keičia kur kas neįprasti, tačiau širdžiai mieli pasirinkimai. Pavyzdžiui, ryškios saulėgrąžos, puokštės iš lauko gėlių, miegančios rožės ir panašiai. „Nebėra taisyklių ir tai – džiugina“, - pasakoja floristė.

Gėlės – vis dar svarbiausios

Pastebima, kad gėlės išlieka populiariausiu pasirinkimu ne tik Valentino dieną, tačiau ir kitų progų metu. Net ir tokiu atveju, kai nėra galimybių nustebinti mylimą žmogų – gėlės į namus vistiek užsakomos. Žmonėms svarbu, kad mylimas asmuo jaustų dėmesį ir dažniausiai jis perteikiamas būtent per gėlės.


Kadangi gėlių pristatymas Vilniuje Valentino dieną yra ypač aktyvus – siūlome paslaugomis pasinaudoti iš anksčiau, galiausiai, bent jau jas užsakyti iš anksčiau. Tokiu atveju galėsite ramiai laukti patvirtinimo, kad Jūsų antra pusė sulaukė nuostabios puokštės.

Pristatymo metu galima užsisakyti paslaugą, kad gėles pristatytų pasipuošęs personažas, kad kartu su gėlėmis būtų ir dovana. Tai suteiks gėlių įteikimui dar daugiau išskirtinumo.

Svarbiausia – dėmesys

Nors gėlės yra gana tradicinė šios gražios šventės atributika, tačiau svarbiausia yra parodyti mylimam žmogui dėmesį, suteikti jam galimybę jaustis mylimu ir tuo pačiu vertu Jūsų laiko. Žinoma, gėlės yra labai malonus priedas, kuris tikrai nudžiugins Jūsų antrą pusę. Ir jokio skirtumo, ar tai vaikinas, ar mergina, žmona, ar vyras, ar dar tik asmuo su kuriuo judate link romantinių santykių.

Visi nusipelnė meilės. Ir visi gali ja džiaugtis, tik reikia mokėti ne tik imti, tačiau ir duoti.Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.