Naujienos

Džemperiai su spauda – geriausia dovana vaikui, mamai, tėčiui ar net močiutei

2024-06-14
Džemperiai su spauda – geriausia dovana vaikui, mamai, tėčiui ar net močiutei

Prisipažinsiu – kai artėja kažkieno iš šeimos narių gimtadienis, panyru į gilius apmąstymus. Ką padovanoti tokio, kad prisimintų ilgai, vertintų ir kalbėtų apie tą dovaną. Vaikams dovanodavau knygas, kurios iki šiol dulka lentynose, žmonai – SPA įstaigų salonus, apie kuriuos ji net neprisimena praėjus pusmečiui, mamai – įvairias namų dekoro detales, kai kurios iš jų net atsirado mano paties namuose. Neprireikė... Netiko... Nepatiko? Tai kaip jums, mano brangieji, išrinkti pačia tinkamiausią dovaną?

Viskas pasikeitė, kai ieškodamos dovanos paaugliui sūnui atsitiktinai užėjau į vieną dovanų el. parduotuvę ir pamačiau paprastą džemperį. Tokį niekuo neišsiskiriantį, raudoną. Tiesa, jam ant priekio didelėmis raidėmis buvo užrašyta TUOJ. Tai ne prekinis ženklas, tiesiog žodis, kurį paaugliai itin dažnai sako savo tėvams. Susitvarkyk kambarį! TUOJ. Išnešk šiukšles! TUOJ! Paruošk pamokas. TUOOOJ... Jau trys metai praėjo, kai padovanojai šį džemperį, o sūnus jį iki šiol nešioja, eina į mokyklą, susitikti su draugais po pamokų. Labai sėkminga dovana, sakyčiau...

Džemperiai su spauda yra universali dovana. Ji tinka bet kokio amžiaus vaikams, sutuoktiniams, tėvams ar net seneliams. Taip pat ir kolegoms darbe, jau nekalbant apie įmonės darbuotojus ir partnerius, kurie mielai tokias dovanas priima po įvairių verslo susitikimų ir renginių.

Jų unikalumas yra paprastumas. Pats džemperis yra naminis rūbas. Juo apsivilkę žmonės žiūri televizorių, vėsesniais vakarais sėdi terasoje, važiuoja dviračiu, keliauja prie ežero ar grybauti, bėgioja, lankosi sporto klube, o kartais net eina į darbą, jei aprangos kodas tai leidžia. Tai paprasti vienos spalvos džemperiai. Ką daryti, kad jie taptų mėgiamais? Ogi užrašyti nedidelį taiklų užrašą. Jau pasakojau, apie džemperį su užrašu TUOJ. Jei ieškočiau dovanos dabar, ieškočiau originalesnio sprendimo: parašyčiau ant džemperio [ry]TUOJ. 😉 Tai labai taikliai apibūdintų 16-17 metų paauglio požiūrį į namų ruošos darbus.

Džemperiai su spauda yra labai nebrangi dovana, tačiau reikia atminti, kad ši kaina yra už visiškai unikalų ir tik vienam asmeniui pritaikytą dovaną. Štai žmonai neseniai padovanojau džemperį su užrašu „Princesytė“. Taip ją vadinau beveik prieš 20 metų, kai su ja susipažinome, dar nebuvome vedę... Ji tikrai buvo sužavėta šia dovana, nors kitiems metams užsisakė kiek kitokią – „kad būtų kažkas susiję su mama“, nes dabar ir vaikai kartais ją taip pavadina. Pats turiu dovanotą džemperį su užrašu „Pipiras“. Jį gavau iš bendradarbių. Apie kontekstą nenorėčiau pasakoti... Bet šis džemperis man tikrai mielas ir primena tuos kolegas, su kuriais kažkada dirbau ir šiek tiek apkartinau jiems gyvenimą. Lyg ir minėjau, kad nesileisiu į detales... 😉

Sugalvoti tokių užrašų, taikliai apibūdinančių jubiliatus galime visi, tad kodėl nepadarius tokios dovanos? Džemperiai su užrašu yra pagaminami pakankamai greitai. Svarbu tik sugalvoti, ką užrašyti. Dovanų gamybos įmonės mikliai padaro maketus ir skaitmeninės spaudos būdu uždeda bet kokį užrašą, net ir visiškai spalvotą, ant išsirinkto dydžio ir spalvos džemperio. Išbandykite – jūsų artimiesiems tikrai patiks. Tik nepersistenkite, neatskleiskite tam tikrų asmeninių detalių, nes su tokiu džemperiu žmonės mėgsta pasirodyti viešumoje.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.