Naujienos

Dieninės užuolaidos – jaukumo ir privatumo duetas

2021-09-13
Dieninės užuolaidos – jaukumo ir privatumo duetas

Turbūt nereikia aiškinti, kokia svarbi namų dalis yra langai. Vis dėlto kartais ir dienos metu norisi privatumo nuo kaimynų ar praeivių. Neretai tai lemia sprendimą rinktis tankaus audinio užuolaidas. Tačiau tuomet iškyla problema – į kambarį nepatenka pakankamai dienos šviesos. Taigi šiame straipsnyje papasakosime, kodėl tokiu atveju naudinga rinktis dienines užuolaidas.

 

Padeda reguliuoti šviesos srautą

 

Dieninių užuolaidų audinys dažniausiai yra ganėtinai retas. Tai užtikrina šių langų uždangų pralaidumą šviesai ir grynam orui. Todėl jos idealiai tinka tais atvejais, kai norisi užgožti ryškius saulės spindulius, tačiau pernelyg neužtamsinti kambario. Be to, puiku tai, kad tokio tipo užuolaidos gali apsaugoti jūsų daiktus nuo išblukimo. Jos blokuoja UV spindulius, todėl, pavyzdžiui, baldai, ilgiau nepraras savo estetiškos išvaizdos.

 

Išsaugo privatumą

 

Visiems tamsiuoju paros metu namuose reikalinga privati erdvė. Kartais ji ne ką mažiau svarbi ir dienomis. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad retas audinys to užtikrinti negali. Tačiau tai netiesa – kai lauke yra šviesiau nei viduje, dieninės užuolaidos suteiks privatumo jausmą. Be to, galėsite matyti, kas vyksta už lango. Na, o norintiems apsisaugoti nuo žvilgsnių ir vakarais, siūlome dienines užuolaidas derinti su naktinėmis. Tokiu atveju teks rūpintis tik pastarosiomis, t. y. sutemus jas užtraukti.

 

Nesudėtinga priderinti

 

Dienines užuolaidas itin paprasta priderinti prie interjero. Jų audinys lengvas, elegantiškas, tinka daugelio stilių būstuose. Dažniausiai galima pastebėti baltas dienines užuolaidas. Tai populiarus pasirinkimas, nes tinka ir prie neutralių, ir prie tamsesnių kambario spalvų. Tačiau tokias langų uždangas galima paversti ir jaukia interjero detale. Pavyzdžiui, užuolaidos gali keliais atspalviais skirtis nuo sienų spalvos. Kadangi asortimentas platus – galima rinktis iš įvairių spalvų, raštų ir audinių įvairovės.

 

Prieinamos daugeliui

 

Dieninio tipo užuolaidos yra siuvamos iš įvairių rūšių audinių, todėl lengvai rasite tinkamą variantą, turėdami bet kokį biudžetą. Galima dairytis ir prabangesnių, pavyzdžiui, šilkinių užuolaidų, arba labai lengvų, pasiūtų iš organzos. Beje, dienines užuolaidas dar siūloma rinktis tiems, kurių namuose yra nestandartinio dydžio ar daug langų. Toks jų uždengimo būdas bus praktiškas ir stilingas, o svarbiausia – „nenuskriaus“ jūsų piniginės.

 

Naudoti dienines užuolaidas savo namuose tikrai verta. Tereikia išsirinkti tinkančias sau ir mėgautis jų teikiamais privalumais.

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.