Trečiadienis, rugpjūčio 17 d.

Naujienos

DARBUOTOJŲ TESTAVIMAS IR JŲ KOMPETENCIJŲ VERTINIMAS TRIPOD TESTAIS

2022-07-01
DARBUOTOJŲ TESTAVIMAS IR JŲ KOMPETENCIJŲ VERTINIMAS TRIPOD TESTAIS

Norint pamatuoti pamatines ir laike nekintančias žmonių savybes, patartina pasitelkti objektyvius bei standartizuotus metodus. Būtent tokiomis savybėmis ir pasižymi Tripod testai. Ką derėtų žinoti apie šiuos testus?

Kada verta pasitelkti Tripod testus?

Tripod testus patartina pasitelkti tada, kai yra poreikis objektyviai įvertinti žmogaus protinius gebėjimus bei tokias asmenines savybes, kaip atsparumas stresui, motyvacija, orientacija į rezultatus, komandinio darbo lygis ir t. t. Pažymėtina, kad   darbuotojų testavimas, įskaitant kandidatų į laisvas darbo vietas testavimą, suteikia darbdaviui apčiuopiamos naudos, nes yra įmanoma pakankamai nesunkiai nustatyti, ar konkretus žmogus tinka konkrečiai darbo vietai. Tripod testų nauda gali įsitikinti ir asmenys, kurie naudojasi karjeros konsultantų paslaugomis. Konsultacijų metu, esant poreikiui, yra atliekami ir šie minėti testai, padedantys asmeniui įsivertinti, kurios darbo pozicijos geriausiai atitiktų jų lūkesčius ir gebėjimus, o kurių derėtų nesirinkti.

Tripod testai – planuojantiems karjeros kelią arba karjeros pokyčius

Jeigu esate tas žmogus, kuris tyliai pasvajoja apie darbo vietos arba karjeros krypties pokyčius, arba tas, kuriam atėjo laikas apskritai rinktis karjeros kelią, Jums apsispręsti gali padėti Tripod testai. Šių testų pagalba lengvai ir gana greitai galėsite įvertinti savo ugdytinas bei stipriąsias puses ir objektyviai įvertinti motyvaciją užimti vienas ar kitas pareigas. Tripod testas yra „sukonstruotas“ taip, kad jo rezultatai, kuriuos Jums padės suprasti karjeros konsultantas, padėtų numatyti profesines veiklas, kuriuose, tikėtina, Jums sektųsi geriausiai. Pažymėtina, kad protinių gebėjimų testai yra atliekami testuotojų padalinyje arba nuotoliniu būdu, stebint konsultantui. O štai asmeninių savybių testai atliekami tik nuotoliniu būdu ir savarankiškai.

Tripod testai potencialių darbuotojų vertinimui

Holistinis Tripod testavimas potencialiems darbuotojams yra taikomas tada, kai norima išsamesnės darbuotojo tinkamumo darbo pozicijai analizės. Šį testavimą, taikant kartu su struktūruoto interviu metodu, gaunamas ženkliai aiškesnis būsimo darbuotojo „portretas“, todėl darbdavys gali susidaryti aiškesnį vaizdą apie jo atsparumą stresui, motyvaciją dirbti siūlomą darbą, gebėjimą įsilieti į komandą ar jai vadovauti.

Tripod testai vadovų vertinimui

Tiesa yra tokia, kad vadovaujamas pareigas gali užimti kone bet kas, tačiau būti puikiu vadovu gali tikrai ne kiekvienas. Geras vadovas turi tam tikrų savybių, kurias padeda pamatuoti būtent Tripod testai. Tripod protinių gebėjimų testas padeda pamatuoti, kaip žmogus geba įsisavinti naują informaciją, mąstyti strategiškai, išmokti naujus dalykus, kaip geba atlikti įvairias, sudėtingumu pasižyminčias užduotis ir t. t. O štai Tripod asmeninių savybių testai padeda įvertinti, ar žmogus turi vadovaujančiam darbuotojui būtinų savybių, t. y., ar geba prisitaikyti prie skirtingų situacijų, ar greitai ir objektyviai reaguoja stresinėse situacijose, ar pasižymi savikontrole, iniciatyvumu ir kt. savybėmis.

Ar Tripod testavimas yra brangus malonumas?

Tripod testavimo kaina yra racionali. Ji gali skirtis priklausomai nuo to, kokie yra Jūsų poreikiai. Tikslią Tripod testų kainą sužinosite susisiekę tiesiogiai su Tripod testus atliekančia profesionalų komanda.

Jeigu Jums norėtųsi daugiau informacijos apie Tripod testus ir kompetencijų vertinimą, grindžiamą šio testo rezultatais, sekite šią nuorodą: https://emplonet.lt/kandidatams/kompetenciju-vertinimas-tripod/.

 
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.