Naujienos

Dantų implantacija: kaip ši procedūra pakeitė pacientų gyvenimus?

2021-02-22
Dantų implantacija: kaip ši procedūra pakeitė pacientų gyvenimus?

Jei esate netekę  tam tikro sakčiaus dantų, tačiau dėl įvairių priežasčių vis dar atidėliojate jų atkūrimą, turėtumėte suprasti, kad ši tiesų iš savęs atimate labai daug. Ko? Tiesiog sužinokite, kaip ši procedūra pakeitė pacientų gyvenimus.

Galimybė ir vėl kokybiškai mėgautis maistu

Nesunku pastebėti, kad milijonams žmonių visame pasaulyje valgymas yra kur kas daugiau nei galimybė aprūpinti savo organizmą gyvybiškai svarbiomis medžiagomis. Tai – kasdienis, itin malonus ritualas, leidžiantis mėgautis įvairiausiais skoniais, pojūčiais, o bendri pietūs ar vakarienės su brangiais žmonėmis, apskritai tampa gražiausiomis gyvenimo akimirkomis. Tačiau nesunku pastebėti, kad kelių ar keliolikos dantų netekę pacientai, valgymo tikrai nebegali laikyti vienu didžiausių gyvenimo malonumų. Valgymas tiesiog tampa iššūkiu, kurį norint įveikti, tenka patirti ir nemažai diskomforto. Tačiau pacientai, kuriems buvo atlikta dantų implantacija, pripažįsta, kad ši procedūra ir vėl sugrąžino valgymo malonumą.

Dingo virškinimo sutrikimai

Ypač daug dantų netekę žmonės kalba ir apie tai, kad jų trūkumas tapo priežastimi, kodėl maisto nepavykdavo kokybiškai susmulkinti, o tai sukeldavo sunkumo jausmą skrandyje, virškinimo sistemos sutrikimus, pilvo pūtimą. Belieka tik pridurti, kad atlikus dantų implantaciją ir visiškai atkūrus kratymo efektyvumą, dingo visi nemalonūs išvardinti veiksniai.

Mažiau priežiūros, daugiau komforto

Pasakyti turi ką ir tie žmonės, kurie, praradę natūralius dantis, buvo priversti nešioti išimamus protezus, o vėliau nusprendė pasirinkti dantų implantacijos procedūrą. Jie teigia, kad jų gyvenimas iš tiesų labai pasikeitė – implantais atkurti dantys, priešingai nei išimami protezai, reikalauja kur kas mažiau priežiūros, o svarbiausia – užtikrinama daugiau komforto. Dantų implantai, priešingai nei išimami protezai, leidžia išvengti nubrozdinimų, smulkių burnos ertmės žaizdelių.

 

Taigi, kaip matyti, dantų implantacija yra ta procedūra, kuri ženkliai pakeičia žmonių gyvenimus: galima ir vėl valgymą laikyti vienu didžiausių gyvenimo malonumų; dingsta sunkumo jausmas skrandyje bei virškinimo sutrikimai, o taip pat – lyginant su išimamais protezais, užtikrinamas didesnis komfortas, išvengiama smulkių burnos ertmės  pažeidimų. Na, o, jei ir jūs norite mėgautis nauju, kur kas kokybiškesniu gyvenimu bei ieškote aukščiausios kokybės dantų implantacijos paslaugų, tiesiog užsukite į pilene.lt.

     
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.