Naujienos

„BIOK laboratorija“ 37% didino eksporto pardavimus

2019-01-22
„BIOK laboratorija“ 37% didino eksporto pardavimus
Didžiausia Lietuvoje kosmetikos gamybos bendrovė „BIOK laboratorija“ 2018-aisiais nuosekliai laikėsi eksporto auginimo planų ir pernai pardavimus užsienyje didino 37 procentais.

Bendra įmonės apyvarta išliko nepakitusi kaip ir 2017-aisiais ir siekė 8,7 mln. Eur. Pernai įvykdžiusi strateginius pokyčius vietinėje rinkoje, šiemet bendrovė planuoja spartų augimą eksporto šalyse bei lyderystės Lietuvos rinkoje stiprinimą.

Iš užsienio rinkų sparčiausiai augo Beneliukso šalys, Čekija, Bulgarija, Lenkija ir Suomija. Eksportas šiuo metu sudaro 34% „BIOK laboratorijos“ pardavimų.

„Vis dar didžiausia bendrovės eksporto šalimi išlieka D. Britanija. Į antrąją vietą šoktelėjo Lenkija, kurioje pardavimai per 2018 m. augo net du kartus – pradėjome prekiauti mažmeninės prekybos centrų tinkluose „Tesco“ ir „E.Leclerc“, farmacijos tinkle „Super-pharm“, kosmetikos ir grožio produktais prekiaujančiame parduotuvių tinkle „Natura“.

O trečioje vietoje jau rikiuojasi Beneliukso šalys, kuriose apyvarta pernai ūgtelėjo 14 kartų, lyginant su 2017 metais. Didžiausią dalį čia sudaro Olandija bei plati distribucija tokiuose tinkluose kaip gerai savijautai skirtais produktais prekiaujančiame „Holland & Barrett“, vaistinėse ir drogerijose „Etos“, „Da/Dio“ ir „Gezondheidswinkel“. Eksporto žvaigžde ir toliau išlieka burnos priežiūros priemonės „Ecodenta“, – komentuoja Romualda Stragienė, „BIOK laboratorijos“ vadovė.

Verslosavaite.lt

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.