Naujienos

Aksesuarai, kurie visuomet padės pagyvinti jūsų įvaizdį

2022-09-26
Aksesuarai, kurie visuomet padės pagyvinti jūsų įvaizdį

Galbūt nustebsite, tačiau aksesuarai yra itin galingas aprangos elementas. Tinkamai parinktas aksesuaras gali akimirksniu paversti jūsų išvaizdą iš niūrios į kaustančią aplinkinių dėmesį, na, o blogai išsirinktas gali sugadinti net ir pagal naujausias tendencijas suderintą drabužių ansamblį. Dėl to, kaip galėjote suprasti, jei norite atrodyti kuo geriau, labai svarbu pasirinkti tinkamus aksesuarus, nesvarbu, ar tai būtų vyriška kepurė, ar ryškių spalvų kojinės moterims. Kad būtų lengviau suprasti, yra keletas puikių aksesuarų, tinkančių tiek vyrams, tiek moterims, kurie gali lengvai pagyvinti bet kokį įvaizdį, nepriklausomai nuo jūsų asmeninio stiliaus. Jei norite savo garderobą kažkuo papildyti, tačiau nežinote kuo, šis straipsnis skirtas jums!

Šalikai ir skarelės

Šalikai ir skarelės - puikus būdas jūsų aprangą papildyti spalvomis ar raštais. Šiuo metu galite rasti įvairių medžiagų šalikų bei skarelių - nuo lengvų šilkinių ar medvilninių iki jaukių vilnonių. Jei ieškote ryškaus akcento, rinkitės ryškios spalvos margintą šaliką. Jei mėgstate santūresnį įvaizdį, išbandykite neutralaus atspalvio paprasto stiliaus šaliką ar skarelę. Skarelės yra itin universalios, jas galima rišti aplink kaklą, naudoti kaip diržą  arba net kaip galvos apdangalą. Galimybių, kaip stilizuoti skarelę, yra tikrai labai daug, todėl kiekvienas išsirinks tokią, kuri labiausiai tiks jo įvaizdžiui ir asmeniniam stiliui.

Kepurės, skrybėlės

Dar vienas būdas aprangai suteikti išskirtinumo – įvairios kepurės ar skrybėlės. Nesvarbu, ar jums labiau patinka fedoros, beisbolo kepuraitės ar skrybėlės, geriausiai tinkantį galvos apdangalą tikrai gali rasti kiekvienas. Jei nežinote, kaip stilizuoti tam tikros rūšies galvos apdangalą, į pagalbą galite pasitelkti socialinius tinklus - yra daugybė mados tinklaraštininkų ir "YouTube" vaizdo įrašų, kurie gali parodyti, kaip tai derinti vieną ar kitą kepurę arba skrybėlę. Tiesa, turėkite omenyje, jog galvos apdangalas būtinas, jei norite apsaugoti galvą nuo kaitrios vasaros saulės ar šalto oro žiemą. Jei ieškote, kuo apsisaugoti nuo saulės, rekomenduojama atkeipti dėmesį į kepures ar skrybėles plačiais kraštais, kad veidas būtų apsaugotas nuo saulės spindulių. O jei ieškote ko nors, kas žiemą apsaugotų galvą nuo šaltuko, rinkitės megztą kepurę.

Akiniai nuo saulės

Akiniai nuo saulės - kitas puikus būdas apsaugoti akis nuo saulės. Jie taip pat gali būti itin stilingas elementas, įvaizdį perkeliantis į kur kas aukštesnį lygį. Kaip bebūtų, reikėtų pripažinti, jog akiniai – tikrai nėra pigus malonumas, tad jei norite modelio, kuris nesentų, rinkitės aviatorių arba wayfarer tipo akinius. Jei norite kažko unikalesnio, rinkitės drąsesnio stiliaus akinius nuo saulės, pavyzdžiui, ”katės akių“ formos arba itin didelius akinius. Akinių nuo saulės asortimentas yra tikrai be galo platus, tad kiekvienas ras savo veidui geriausiai tinkantį modelį.

Rankinės ir krepšiai

Įvaizdžiui užbaigti kartais gali prireikti nieko kito, kaip tik rankinės ar krepšio. Nors daugelis mano, jog rankinės ir krepšiai, tik moterims pritaikyti daiktai, iš tiesų dabar galima rasti vis daugiau ir daugiau šių aksesuarų, skirtų ir vyrams. Jei ieškote naujo krepšio ar rankinės, atsižvelkite į savo asmeninį stilių ir spalvas bei raštus, kuriuos turite savo spintoje. Jei mėgstate santūresnį įvaizdį, rinkitės neutralios spalvos klasikinio stiliaus rankinę. Jei mėgstate labiau išsiskirti, išbandykite ryškiaspalvę arba margintą rankinę. Taip pat galite eksperimentuoti su įvairių formų rankinėmis ar krepšiais.

Kojinės

 

Tiems, kuriems stilius yra būdas išreikšti save , kojinės gali būti idealiu aksesuaru, leisiančiu tai padaryti. Galite rasti įvairiausių spalvų, raštų ir medžiagų kojinių - nuo lengvos ir kūnui malonios medvilnės iki jaukios vilnos. Kaip išskirtinį elementą , išbandykite ryškiaspalves ar raštuotas kojines, margintas patinkančiais paveikslėliais. Kaip bebūtų, jei tai ne jums, nepergyvenkite, neutralaus atspalvio paprasto stiliaus kojinės taip pat gali būti puikiu akcentu. Šiuos aksesuarus galima mūvėti prie visų rūšių batų - nuo sportbačių iki aukštakulnių ar net basučių. Jos taip pat yra puikus būdas išlaikyti kojas šiltai šaltesnėmis dienomis. Taigi, jei susidomėjote, kojines moterims bei kojines vyrams pirkite Varlėje – čia ne tik gausus jų asortimentas, bet ir geras kainos ir kokybės santykis!

 

Tai - tik kelios idėjos, kuriomis galite pasinaudoti. Geriausias būdas rasti jums tinkamus aksesuarus – eksperimentuoti! Nebijokite išbandyti ką nors naujo, net jei išsirinktas aksesuaras ir netiks, visa tai leis mokytis bei geriau susipažinti su visomis stilizavimo paslaptimis. Na, o tinkamais aksesuarais lengvai pagyvinsite bet kokią aprangą!

Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.