Naujienos

6 priežastys, kodėl verta rinktis inovatyviausius cirkonio keramikos implantus

2024-07-02
6 priežastys, kodėl verta rinktis inovatyviausius cirkonio keramikos implantus

Dantų implantacija – pažangiausia dantų atkūrimo metodika, kurią gali pasiūlyti šiuolaikinė odontologija. Taikant šį gydymo būdą, dantys atkuriami idealiai dantų atkūrimo tikslams subalansuotomis priemonėmis – dantų implantais. Greičiausiai visiems teko girdėti, jog dantų implantai gali būti skirtingų rūšių. Daugelį metų dantų implantacija dažniausiai būdavo atliekama su titaniniais dantų implantais. Šiais laikais – vis daugiau odontologų pacientams rekomenduoja ne titaninius, o cirkonio keramikos dantų implantus. Kodėl verta rinktis būtent šią implantų rūšį ir kuo ji ypatinga?

Visiškai natūraliems dantims prilygstantys dantų implantai

Cirkonio implantai yra naujausia ir pažangiausia dantų implantų rūšis, kuri užtikrina patį geriausią dantų implantavimo rezultatą. Kitaip nei kitos dantų implantavimo priemonės, šie implantai turi bemetalę konstrukciją. Nuo natūralių dantų jie nesiskiria nei spalva, nei tekstūra. Todėl atskirti, jog burnos ertmėje yra ne natūralus dantis, o danties pakaitalas – beveik neįmanoma.

Greitesnis ir sklandesnis gijimo procesas

Cirkonio implantai pasižymi ne tik puikiomis estetinėmis savybėmis, bet ir unikalia forma, kuri efektyviai atkartoja natūralaus danties šaknį. Dėl šios priežasties, dantų implantavimo procedūrą galima atlikti operatyviau ir saugiau. Dėl puikaus suderinamumo, cirkonio keramikos implantai džiugina ir didesne prigijimo tikimybe. Atlikus dantų implantaciją šio tipo implantais, greičiau atsistato ir burnos audiniai, todėl pacientas gali džiaugtis ne tik saugiu bei veiksmingu implantavimo procesu, bet ir maksimaliai trumpu gijimo laikotarpiu.

Bijote alerginės reakcijos? Cirkonio keramikos implantai padės jos išvengti

Tikrai nemaža pacientų dalis yra alergiška metalui. Deja, bet kitų rūšių implantai savo sudėtyje tikrai turi metalo, kuris neretai tampa atmetimo ar alerginių reakcijų atsiradimo priežastimi. Cirkonio implantai pasižymi unikalia sandara, kurioje visiškai nėra jokio metalo. Todėl pasirinkus šiuos implantus, alerginių reakcijų rizikos tikrai galima išvengti.

Žmogaus organizmui draugiška implantų rūšis

Galima pasidžiaugti, jog šiuolaikinė odontologija į dantų gydymą žvelgia plačiau ir stengiasi pacientams pasiūlyti ne tik veiksmingus, bet ir organizmui jokios žalos nekeliančius dantų gydymo metodus. Būtent tokį medicininį požiūrį atspindi ir cirkonio keramikos implantai. Šie implantai neturi jokių metalams būdingų savybių, todėl tai yra saugi ir visiškai su žmogaus organizmu suderinama implantų rūšis. Jie ne tik leidžia išvengti alerginių reakcijų rizikos, bet ir užkerta kelią įvairių uždegimų išsivystymui, komplikacijoms ir pan.

Lengvai prižiūrimas implantų tipas 

Įrodyta, jog ant šios rūšies implantų apnašos kaupiasi ženkliai rečiau nei ant kitų dantų atkūrimo priemonių. Cirkonio keramika, iš kurios yra gaminami šie implantai, pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl burnos ertmėje esantis cirkonio implantas sumažina apnašų kaupimosi tikimybę.

Funkcionalumo ir estetinių savybių maksimaliai ilgą laiką neprarandantys implantai

Titano implantai ilgainiui gali prarasti savo pirmines estetines savybes. Su cirkonio keramikos implantais neigiamų estetinių pokyčių išvengti tikrai galima, nes cirkonio oksidas natūraliai yra baltos spalvos. Cirkonio implanto sandarą sudaro labai aukštos kokybės medžiagos, kurios ilgainiui nepraranda nei savo funkcinių, nei estetinių savybių. Todėl juos tikri galima laikyti ne tik efektyvia, bet ir ilgaamže dantų atkūrimo priemone.

Jeigu ateityje susidursite su prarastų dantų atkūrimo poreikiu, būtinai pasidomėkite visomis dantų atkūrimo galimybėmis. Nors titano dantų implantai įprastai yra pigesni, tačiau jie tikrai neturi tiek teigiamų savybių, kiek cirkonio keramikos implantai. Implantai į burnos ertmę yra integruojami tikrai ilgam laikui, kartais, net visam žmogaus gyvenimui, todėl, jeigu tik galimybės leidžia, visada reikėtų rinktis sveikatai draugiškesnius ir visomis prasmėmis pažangiausius – cirkonio keramikos implantus. Susidomėjote šia implantų rūšimi ir norite sužinoti daugiau? Bioimplantai.lt – sertifikuoto dantų atkūrimo cirkonio implantais specialisto Remigijaus Urbono atstovaujama svetainė, kurioje pateikta platesnė informacija ​​​​​​​ apie šiuos implantus ir nenuginčijamus jų privalumus. 

   
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.