Profesinio mokymo skyrius - Mokymosi visą gyvenimą departamentas

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Įmonės kodas: 188603091
Telefonas: 8 (5) 219 1190, Faksas: 8 (5) 261 2077
El. paštas: smmin@smm.lt
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Dr. Rolandas Zuoza

Atliekantis vedėjo funkcijas
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191234
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Rolandas.Zuoza@smm.lt

Neringa Kranauskienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191240
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Neringa.Kranauskiene@smm.lt

Danutė Sinkevičienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191237
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Danute.Sinkeviciene@smm.lt

Kristina Valantinienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191207
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Kristina.Valantiniene@smm.lt

Jolanta Zabietienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191136
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Jolanta.Zabietiene@smm.lt

Antanas Drungilas

Vyresnysis specialistas
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191236
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Antanas.Drungilas@smm.lt

Romualda Kavaliauskienė

Vyresnioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191206
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Romualda.Kavaliauskiene@smm.lt

Rūta Žukauskaitė

Vyresnioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191137
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Ruta.Zukauskaite@smm.lt
Naujienos
Skirtingų kartų darbuotojai – po vienu stogu: ką derėtų žinoti jų vadovams? Skirtingų kartų darbuotojai – po vienu stogu: ką derėtų žinoti jų vadovams?
2019-09-23
Kauno technologijos universiteto (KTU) tyrėjos Gitos Statnickės įsitikinimu, šiandien skirtingų kartų darbuotojai yra dažnas...
SEB Inovacijų centrui vadovaus Audrius Rutkauskas SEB Inovacijų centrui vadovaus Audrius Rutkauskas
2019-09-23
Nuo rugsėjo 23 dienos SEB Inovacijų centrui vadovauti pradeda Audrius Rutkauskas. Jis iki šiol dirbo su didelių organizacijų...
Ar riešutai gali organizmui padaryti žalos? Ar riešutai gali organizmui padaryti žalos?
2019-09-23
„Riešutai mūsų organizmui naudingi, tačiau ar dažnas, atsidaręs jų pakuotę, suvalgo kelis riešutus ir tada pasideda juos kita...
Vilniuje važinės elektriniai autobusai Vilniuje važinės elektriniai autobusai
2019-09-20
Vilnius tęsia didžiausią miesto istorijoje viešojo transporto atnaujinimą – šiandien gausų būrį naujų autobusų papildė penki...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.