Generalinės prokuratūros Personalo ir teisės skyrius - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Įmonės kodas: 288603320
Telefonas: (8 5) 250 0970, Faksas: (8 5) 266 2317
Prokuratūra

Aušra Juodaitienė

Skyriaus vedėja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662413
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Ausra.Juodaitiene@prokuraturos.lt

Olegas Lago

Vyriausiasis specialistas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500929
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Olegas.Lago@prokuraturos.lt

Marius Mulma

Vyriausiasis specialistas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662461
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Marius.Mulma@prokuraturos.lt

Marius Paužuolis

Vyriausiasis specialistas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500912
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Marius.Pauzuolis@prokuraturos.lt

Laura Aleinikovaitė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662463
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Laura.Aleinikovaite@prokuraturos.lt

Agnė Ančaitė-Kovalenkienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662461
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Agne.Ancaite-Kovalenkiene@prokuraturos.lt

Vilma Budėnienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662359
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Vilma.Budeniene@prokuraturos.lt

Stefanija Čeponytė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662318
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Stefanija.Ceponyte@prokuraturos.lt

Julija Dainytė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662471
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Julija.Dainyte@prokuraturos.lt

Marta Dovedar

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662315
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Marta.Dovedar@prokuraturos.lt

Gitana Dzingeliauskaitė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662319
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gitana.Dzingeliauskaite@prokuraturos.lt

Agnė Kazlauskaitė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662315
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Agne.Kazlauskaite@prokuraturos.lt

Živilė Komskė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662421
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Zivile.Komske@prokuraturos.lt

Ilona Leimanė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662357
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Ilona.Leimane@prokuraturos.lt

Daiva Palšienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662306
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Daiva.Palsiene@prokuraturos.lt

Laimutė Silickienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500904
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Laimute.Silickiene@prokuraturos.lt

Milda Stukaitė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662334
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Milda.Stukaite@prokuraturos.lt

Jolanta Svidinskienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662378
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Jolanta.Svidinskiene@prokuraturos.lt

Virginija Žemaitienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662440
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Virginija.Zemaitiene@prokuraturos.lt
Naujienos
Kauno bus statomas naujas tiltas per Nerį už 32 mln. eurų Kauno bus statomas naujas tiltas per Nerį už 32 mln. eurų
2019-08-09
Kaune iškils naujas tiltas per Nerį, kuris bus kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda dalis, taip pat bus pastatytas naujas viaduka...
Lietuvių ir lenkų geležinkeliečiai surengė bendras pratybas „Rail Baltica“ Lietuvių ir lenkų geležinkeliečiai surengė bendras pratybas „Rail Baltica“
2019-08-09
„Lietuvos geležinkeliai“ kartu su Lenkijos geležinkelių infrastruktūros valdytoju „PKP Polskie Linie Kolejowe S. A.“ (PKP PLK...
„Tele2“ jau priima „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ užsakymus, užsisakius dabar – galima atgauti iki 500 Eur „Tele2“ jau priima „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ užsakymus, užsisakius dabar – galima atgauti iki 500 Eur
2019-08-08
Po Niujorke ką tik pasibaigusio oficialaus „Samsung“ flagmanų „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ pristatymo, telekomunikac...
Naujausių elektrinių paspirtukų galimybės: greitis beveik prilygsta automobiliui Naujausių elektrinių paspirtukų galimybės: greitis beveik prilygsta automobiliui
2019-08-07
Elektrinis paspirtukas dabar dažniausiai jau nebe žaislas ar pramoga, o visai rimta susisiekimo priemonė. Paspirtukus parduod...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.