Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Įmonės kodas: 288603320
Telefonas: +370 5 250 0970, Faksas: +370 5 266 2317
Prokuratūra

Martynas Jovaiša

Vyriausiasis prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662330
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Martynas.Jovaisa@prokuraturos.lt

Rimvydas Valentukevičius

Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662350
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Rimvydas.Valentukevicius@prokuraturos.lt

Darius Valys

Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500941
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Darius.Valys@prokuraturos.lt

Aida Japertienė

Prokurorė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52 662436
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Aida.Japertiene@prokuraturos.lt

Eglė Matuizienė

Prokurorė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500957
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Egle.Matuiziene@prokuraturos.lt

Vilma Vidugirienė

Prokurorė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662518
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Vilma.Vidugiriene@prokuraturos.lt

Šarūnas Astrauskas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662331
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Sarunas.Astrauskas@prokuraturos.lt

Gintas Ivanauskas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662332
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gintas.Ivanauskas@prokuraturos.lt

Gintaras Jasaitis

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500903
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gintaras.Jasaitis@prokuraturos.lt

Aleksandras Kazakovas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662335
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Aleksandras.Kazakovas@prokuraturos.lt

Tomas Meškauskas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662338
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Tomas.Meskauskas@prokuraturos.lt

Irmantas Mikelionis

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662435
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Irmantas.Mikelionis@prokuraturos.lt

Gedgaudas Norkūnas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662404
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gedgaudas.Norkunas@prokuraturos.lt

Gintaras Plioplys

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662339
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gintaras.Plioplys@prokuraturos.lt

Redas Savickas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662431
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Redas.Savickas@prokuraturos.lt

Darius Stankevičius

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500919
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Darius.Stankevicius@prokuraturos.lt

Rolandas Stankevičius

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662432
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Rolandas.Stankevicius@prokuraturos.lt

Antanas Stepučinskas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662430
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Antanas.Stepucinskas@prokuraturos.lt

Zdzislav Tuliševski

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662415
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Zdzislav.Tulisevski@prokuraturos.lt

Artūras Urbelis

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662434
Faksas: +370 5 266 2317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Arturas.Urbelis@prokuraturos.lt
Naujienos
Koronavirusas: Ar baimė keliauti pagrįsta? Koronavirusas: Ar baimė keliauti pagrįsta?
2020-02-27
Šiomis dienomis paaštrėjus padėčiai Europoje dėl plintančio koronaviruso,  pastebimas nemenkas kylantis sąmyšis turizmo versl...
Joną Plentą „Urme“ keičia Dovilė Lengvenienė Joną Plentą „Urme“ keičia Dovilė Lengvenienė
2020-02-27
Kaune įsikūrusio prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovo poste – permainos. Vieno didžiausių prekybos kompleksų Lietuvoj...
4 kasdieniai įpročiai, kurie kenkia telefonams 4 kasdieniai įpročiai, kurie kenkia telefonams
2020-02-26
Darbas, laisvalaikis, bendravimas ir net nuobodulys – šiandien juos sunku įsivaizduoti be telefonų. Jų dėka, rodos, kiekviena...
Koronavirusas: kada grąžinami pinigai už atšauktą kelionę Koronavirusas: kada grąžinami pinigai už atšauktą kelionę
2020-02-25
Europoje fiksuojant vis daugiau Koronaviruso užsikrėtimo atvejų, planuojantys keliones pradeda domėtis kitomis alternatyvomis...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.