Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Įmonės kodas: 288603320
Telefonas: (8 5) 250 0970, Faksas: (8 5) 266 2317
Prokuratūra

Martynas Jovaiša

Vyriausiasis prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662330
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Martynas.Jovaisa@prokuraturos.lt

Rimvydas Valentukevičius

Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662350
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Rimvydas.Valentukevicius@prokuraturos.lt

Darius Valys

Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500941
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Darius.Valys@prokuraturos.lt

Aida Japertienė

Prokurorė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662446
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Aida.Japertiene@prokuraturos.lt

Eglė Matuizienė

Prokurorė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500957
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Egle.Matuiziene@prokuraturos.lt

Ona Rojutė

Prokurorė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662363
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Ona.Rojute@prokuraturos.lt

Vilma Vidugirienė

Prokurorė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662518
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Vilma.Vidugiriene@prokuraturos.lt

Šarūnas Astrauskas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662331
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Sarunas.Astrauskas@prokuraturos.lt

Gintas Ivanauskas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662332
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gintas.Ivanauskas@prokuraturos.lt

Gintaras Jasaitis

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500903
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gintaras.Jasaitis@prokuraturos.lt

Aleksandras Kazakovas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662335
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Aleksandras.Kazakovas@prokuraturos.lt

Tomas Meškauskas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662338
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Tomas.Meskauskas@prokuraturos.lt

Irmantas Mikelionis

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662435
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Irmantas.Mikelionis@prokuraturos.lt

Gedgaudas Norkūnas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662404
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gedgaudas.Norkunas@prokuraturos.lt

Gintaras Plioplys

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662339
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gintaras.Plioplys@prokuraturos.lt

Redas Savickas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662431
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Redas.Savickas@prokuraturos.lt

Darius Stankevičius

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500919
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Darius.Stankevicius@prokuraturos.lt

Rolandas Stankevičius

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662432
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Rolandas.Stankevicius@prokuraturos.lt

Antanas Stepučinskas

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662430
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Antanas.Stepucinskas@prokuraturos.lt

Zdzislav Tuliševski

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662415
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Zdzislav.Tulisevski@prokuraturos.lt

Artūras Urbelis

Prokuroras
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662434
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Arturas.Urbelis@prokuraturos.lt

Goda Chomičenko

Vyriausiojo prokuroro padėjėja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662337
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Goda.Chomicenko@prokuraturos.lt

Jolita Inčienė

Vyriausiojo prokuroro padėjėja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662498
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Jolita.Inciene@prokuraturos.lt

Žana Sarapinienė

Vyriausiojo prokuroro padėjėja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662333
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Zana.Sarapiniene@prokuraturos.lt

Justyna Žukovska

Vyriausiojo prokuroro padėjėja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662433
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Justyna.Zukovska@prokuraturos.lt

Kristina Trepšienė

Prokuroro padėjėja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662418
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Kristina.Trepsiene@prokuraturos.lt

Petras Cicėnas

Vyriausiasis specialistas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662439
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Petras.Cicenas@prokuraturos.lt

Ričardas Kebedys

Vyriausiasis specialistas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662416
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Ricardas.Kebedys@prokuraturos.lt

Anžela Celencevičienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662488
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Anzela.Celenceviciene@prokuraturos.lt

Nijolė Deveikytė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662336
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Nijole.Deveikyte@prokuraturos.lt

Jolanta Kazakienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662407
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Jolanta.Kazakiene@prokuraturos.lt

Loreta Petravičienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662409
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Loreta.Petraviciene@prokuraturos.lt

Oksana Viskunienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662379
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Oksana.Viskuniene@prokuraturos.lt

Indrė Januškevičiūtė

Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662465
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Indre.Januskeviciute@prokuraturos.lt

Julija Tsamandoura

Vyriausioji specialistė (teisininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662439
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Julija.Tsamandoura@prokuraturos.lt

Eimantas Lukauskas

Vyriausioji specialistė (teisininkas)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662403
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Eimantas.Lukauskas@prokuraturos.lt
Naujienos
Kauno bus statomas naujas tiltas per Nerį už 32 mln. eurų Kauno bus statomas naujas tiltas per Nerį už 32 mln. eurų
2019-08-09
Kaune iškils naujas tiltas per Nerį, kuris bus kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda dalis, taip pat bus pastatytas naujas viaduka...
Lietuvių ir lenkų geležinkeliečiai surengė bendras pratybas „Rail Baltica“ Lietuvių ir lenkų geležinkeliečiai surengė bendras pratybas „Rail Baltica“
2019-08-09
„Lietuvos geležinkeliai“ kartu su Lenkijos geležinkelių infrastruktūros valdytoju „PKP Polskie Linie Kolejowe S. A.“ (PKP PLK...
„Tele2“ jau priima „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ užsakymus, užsisakius dabar – galima atgauti iki 500 Eur „Tele2“ jau priima „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ užsakymus, užsisakius dabar – galima atgauti iki 500 Eur
2019-08-08
Po Niujorke ką tik pasibaigusio oficialaus „Samsung“ flagmanų „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ pristatymo, telekomunikac...
Naujausių elektrinių paspirtukų galimybės: greitis beveik prilygsta automobiliui Naujausių elektrinių paspirtukų galimybės: greitis beveik prilygsta automobiliui
2019-08-07
Elektrinis paspirtukas dabar dažniausiai jau nebe žaislas ar pramoga, o visai rimta susisiekimo priemonė. Paspirtukus parduod...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.