Penktadienis, rugpjūčio 14 d.

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Į. kodas 288603320
Telefonas +370 5 250 0970, Faksas +370 5 266 2317
Prokuratūra

Martynas Jovaiša

Vyriausiasis prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662330
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Martynas.Jovaisa@prokuraturos.lt

Rimvydas Valentukevičius

Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662350
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Rimvydas.Valentukevicius@prokuraturos.lt

Darius Valys

Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52500941
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Darius.Valys@prokuraturos.lt

Aida Japertienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52 662436
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Aida.Japertiene@prokuraturos.lt

Eglė Matuizienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52500957
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Egle.Matuiziene@prokuraturos.lt

Vilma Vidugirienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662518
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Vilma.Vidugiriene@prokuraturos.lt

Šarūnas Astrauskas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662331
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Sarunas.Astrauskas@prokuraturos.lt

Gintas Ivanauskas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662332
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Gintas.Ivanauskas@prokuraturos.lt

Gintaras Jasaitis

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52500903
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Gintaras.Jasaitis@prokuraturos.lt

Aleksandras Kazakovas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662335
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Aleksandras.Kazakovas@prokuraturos.lt

Tomas Meškauskas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662338
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Tomas.Meskauskas@prokuraturos.lt

Irmantas Mikelionis

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662435
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Irmantas.Mikelionis@prokuraturos.lt

Gedgaudas Norkūnas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662404
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Gedgaudas.Norkunas@prokuraturos.lt

Gintaras Plioplys

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662339
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Gintaras.Plioplys@prokuraturos.lt

Redas Savickas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662431
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Redas.Savickas@prokuraturos.lt

Darius Stankevičius

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52500919
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Darius.Stankevicius@prokuraturos.lt

Rolandas Stankevičius

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662432
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Rolandas.Stankevicius@prokuraturos.lt

Antanas Stepučinskas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662430
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Antanas.Stepucinskas@prokuraturos.lt

Zdzislav Tuliševski

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662415
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Zdzislav.Tulisevski@prokuraturos.lt

Artūras Urbelis

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662434
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Arturas.Urbelis@prokuraturos.lt
Naujienos
Šventojoje atidaryta pirmoji „Maxima“ Šventojoje atidaryta pirmoji „Maxima“
2020-08-13
Ketvirtadienį Šventojoje duris atvėrė nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė, įsikūrusi Mokyklos g. 1.
„Ozui“ suteiktas tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas „Ozui“ suteiktas tarptautinis COVID-19 saugumo sertifikatas
2020-08-13
Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ pirmasis Baltijos šalyse įgijo tarptautinį „COVID-19 compliant“ sertifikatą, patvirtinantį...
Žengtas svarbus žingsnis užkertant kelią nelegaliai tabako gaminių gamybai Žengtas svarbus žingsnis užkertant kelią nelegaliai tabako gaminių gamybai
2020-08-13
Vyriausybė trečiadienį pritarė Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pakeitimo projektui, ku...
„Lexus“ naujienos: atnaujinta LC 500 kupė ir nauja „LC 500 Convertible“ „Lexus“ naujienos: atnaujinta LC 500 kupė ir nauja „LC 500 Convertible“
2020-08-10
2020 m. bus išskirtiniai „Lexus“ – šiemet pasaulį išvys dvi svarbios inovacijos. Pirmoji – pristatomas atnaujintas ir dar gre...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.