Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyrius - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Įmonės kodas: 288603320
Telefonas: (8 5) 250 0970, Faksas: (8 5) 266 2317
Prokuratūra

Elena Martinonienė

Skyriaus vedėja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500906
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Elena.Martinoniene@prokuraturos.lt

Erika Bogusevičiūtė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Laisvės al. 32, LT-44240 Kaunas
Telefonas: +370 37409667
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Erika.Boguseviciute@prokuraturos.lt

Gabrielė Gendvilaitė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Dvaro g. 90, LT-76240 Šiauliai
Telefonas: +370 41598357
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gabriele.Gendvilaite@prokuraturos.lt

Vilma Mažonė

Vyriausioji specialistė (motinystės atostogose)
Adresas: Dvaro g. 90, LT-76240 Šiauliai
Telefonas: +370 52500916
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Vilma.Mazone@prokuraturos.lt

Ignė Rotautaitė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Vilties g. 12, LT-92231 Klaipėda
Telefonas: +370 46312371
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Igne.Rotautaite@prokuraturos.lt

Rita Stundienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės gatvė 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500901
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Rita.Stundiene@prokuraturos.lt

Rasa Stundžienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Respublikos g. 54, LT-35173 Panevėžys
Telefonas: +370 45441154
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Rasa.Stundziene@prokuraturos.lt

Gintarė Vitkauskaitė-Šatkauskienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500916
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Gintare.Vitkauskaite-Satkauskiene@prokuraturos.lt
Naujienos
Kai norisi tikrų pojūčių – krepšinis gyvai Kai norisi tikrų pojūčių – krepšinis gyvai
2019-08-21
Įvairiausių sporto šakų mėgėjams įprasta ieškoti naujų būdų kartu išgyventi mėgstamų komandų pergales. Sporto mėgėjai atradim...
Ekologijos principai organizuojant įmonės renginį Ekologijos principai organizuojant įmonės renginį
2019-08-21
Vidinių įmonės renginių organizavimas gali būti tikras iššūkis – nuo idėjos sugalvojimo iki pat jos įgyvendinimo. Norint, kad...
3 sumuštinių receptai subalansuotai pietų dėžutei 3 sumuštinių receptai subalansuotai pietų dėžutei
2019-08-21
Netrukus prasidėsiantis rugsėjis primena apie grįžimą į kasdienę rutiną, kurios neišvengiama dalis – maisto planavimas. Pietū...
Įmones skatins mokytis viena iš kitos Įmones skatins mokytis viena iš kitos
2019-08-21
Valdymo koordinavimo centras pradeda renginių ciklą, kuris skatins valstybės valdomas įmones (VVĮ) dalintis gerąja valdysenos...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.