Generalinės prokuratūros Informacinių technologijų skyrius - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Įmonės kodas: 288603320
Telefonas: (8 5) 250 0970, Faksas: (8 5) 266 2317
Prokuratūra

Juozas Kuliešius

Skyriaus vedėjas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500944
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Juozas.Kuliesius@prokuraturos.lt

Tomas Balčiūnas

Vyriausiasis specialistas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662513
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Tomas.Balciunas@prokuraturos.lt

Bronius Kazlauskas

Vyriausiasis specialistas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662511
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Bronius.Kazlauskas@prokuraturos.lt

Danutė Kodienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662372
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Danute.Kodiene@prokuraturos.lt

Vidmantas Jokubauskis

Vyriausiasis specialistas (IT)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500907
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Vidmantas.Jokubauskis@prokuraturos.lt

Alfonsas Kratavičius

Vyriausiasis specialistas (IT)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662376
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Alfonsas.Kratavicius@prokuraturos.lt

Artūras Kurlavičius

Vyriausiasis specialistas (IT)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500981
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Arturas.Kurlavicius@prokuraturos.lt

Voldemaras Venckus

Vyriausiasis specialistas (IT)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662474
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Voldemaras.Venckus@prokuraturos.lt

Kęstutis Petrulis

Vyresnysis specialistas
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662371
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Kestutis.Petrulis@prokuraturos.lt
Naujienos
Kai norisi tikrų pojūčių – krepšinis gyvai Kai norisi tikrų pojūčių – krepšinis gyvai
2019-08-21
Įvairiausių sporto šakų mėgėjams įprasta ieškoti naujų būdų kartu išgyventi mėgstamų komandų pergales. Sporto mėgėjai atradim...
Ekologijos principai organizuojant įmonės renginį Ekologijos principai organizuojant įmonės renginį
2019-08-21
Vidinių įmonės renginių organizavimas gali būti tikras iššūkis – nuo idėjos sugalvojimo iki pat jos įgyvendinimo. Norint, kad...
3 sumuštinių receptai subalansuotai pietų dėžutei 3 sumuštinių receptai subalansuotai pietų dėžutei
2019-08-21
Netrukus prasidėsiantis rugsėjis primena apie grįžimą į kasdienę rutiną, kurios neišvengiama dalis – maisto planavimas. Pietū...
Įmones skatins mokytis viena iš kitos Įmones skatins mokytis viena iš kitos
2019-08-21
Valdymo koordinavimo centras pradeda renginių ciklą, kuris skatins valstybės valdomas įmones (VVĮ) dalintis gerąja valdysenos...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.