Generalinės prokuratūros Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Įmonės kodas: 288603320
Telefonas: (8 5) 250 0970, Faksas: (8 5) 266 2317
Prokuratūra

Nijolė Žičkienė

Skyriaus vedėja - vyriausioji buhalterė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662390
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Nijole.Zickiene@prokuraturos.lt

Laimutė Andrejevienė

Skyriaus vedėjo - vyriausiojo buhalterio pavaduotoja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500936
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Nijole.Zickiene@prokuraturos.lt

Vida Čepulienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662393
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Vida.Cepuliene@prokuraturos.lt

Sigutė Repečkienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662394
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Sigute.Repeckiene@prokuraturos.lt

Zita Zablockaja

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662399
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Zita.Zablockaja@prokuraturos.lt

Valentina Jakučinskienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662592
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Valentina.Jakucinskiene@prokuraturos.lt

Regina Juodeikienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662591
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Regina.Juodeikiene@prokuraturos.lt

Elena Kodytė-Ayadi

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662417
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Elena.Kodyte-Ayadi@prokuraturos.lt

Daiva Krušinskaitė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662398
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Daiva.Krusinskaite@prokuraturos.lt

Jolita Malinauskienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662396
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Jolita.Malinauskiene@prokuraturos.lt

Irina Markovska

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662489
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Irina.Markovska@prokuraturos.lt

Danutė Morkūnienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662495
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Danute.Morkuniene@prokuraturos.lt

Česlava Narvoiš

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662397
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Ceslava.Narvois@prokuraturos.lt

Sigita Rakštelienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662395
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: SigitaJoana.Raksteliene@prokuraturos.lt

Virginija Vaitkevičienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662391
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Virginija.Vaitkeviciene@prokuraturos.lt

Juliana Vinevic

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662396
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Juliana.Vinevic@prokuraturos.lt

Krystyna Vinevič

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662392
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Krystyna.Vinevic@prokuraturos.lt
Naujienos
Bankrotų lygtyse pagausės nežinomųjų Bankrotų lygtyse pagausės nežinomųjų
2019-10-14
Lietuvoje per teisėjų rankas pereina didžioji dauguma šalies įmonių bankroto bylų – tik labai nedidelė dalis bendrovių savo g...
Patarimai ieškantiems naujo būsto: nepasiduokite emocijoms Patarimai ieškantiems naujo būsto: nepasiduokite emocijoms
2019-10-09
Nepasiduoti emocijoms ir pirmajam įspūdžiui, kruopščiai įvertinti visus pliusus ir minusus, pagalvoti apie smulkmenas, kurios...
Lietuviai reikalauja kultūringų ir išsilavinusių renginių vedėjų: jokių lėkštų juokelių Lietuviai reikalauja kultūringų ir išsilavinusių renginių vedėjų: jokių lėkštų juokelių
2019-10-09
Renginių vedėjas Tomas Tracevskis sako, kad pastaruoju metu reikalavimai šiai profesijai gerokai pasikeitė. Kaip ir daugelio...
Nešiojamas kompiuteris vyresnio amžiaus naudotojui: patarimai renkantis Nešiojamas kompiuteris vyresnio amžiaus naudotojui: patarimai renkantis
2019-10-08
XXI amžiuje, kiekvieno amžiaus ir socialinės padėties žmogus gali mėgautis kompiuterio teikiamais privalumais.