Generalinės prokuratūros Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Įmonės kodas: 288603320
Telefonas: (8 5) 250 0970, Faksas: (8 5) 266 2317
Prokuratūra

Nijolė Žičkienė

Skyriaus vedėja - vyriausioji buhalterė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662390
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Nijole.Zickiene@prokuraturos.lt

Laimutė Andrejevienė

Skyriaus vedėjo - vyriausiojo buhalterio pavaduotoja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500936
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Nijole.Zickiene@prokuraturos.lt

Vida Čepulienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662393
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Vida.Cepuliene@prokuraturos.lt

Sigutė Repečkienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662394
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Sigute.Repeckiene@prokuraturos.lt

Zita Zablockaja

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662399
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Zita.Zablockaja@prokuraturos.lt

Valentina Jakučinskienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662592
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Valentina.Jakucinskiene@prokuraturos.lt

Regina Juodeikienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662591
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Regina.Juodeikiene@prokuraturos.lt

Elena Kodytė-Ayadi

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662417
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Elena.Kodyte-Ayadi@prokuraturos.lt

Daiva Krušinskaitė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662398
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Daiva.Krusinskaite@prokuraturos.lt

Jolita Malinauskienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662396
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Jolita.Malinauskiene@prokuraturos.lt

Irina Markovska

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662489
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Irina.Markovska@prokuraturos.lt

Danutė Morkūnienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662495
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Danute.Morkuniene@prokuraturos.lt

Česlava Narvoiš

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662397
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Ceslava.Narvois@prokuraturos.lt

Sigita Rakštelienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662395
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: SigitaJoana.Raksteliene@prokuraturos.lt

Virginija Vaitkevičienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662391
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Virginija.Vaitkeviciene@prokuraturos.lt

Juliana Vinevic

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662396
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Juliana.Vinevic@prokuraturos.lt

Krystyna Vinevič

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662392
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Krystyna.Vinevic@prokuraturos.lt
Naujienos
„Galaxy Note 10“ užsakymai: lietuviai rinkosi didžiausią ekraną, talpą ir pašvaistės spalvą „Galaxy Note 10“ užsakymai: lietuviai rinkosi didžiausią ekraną, talpą ir pašvaistės spalvą
2019-08-23
Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ skelbia išankstinių „Samsung Galaxy Note 10“ flagmanų užsakymų statistiką. Operatoriaus kli...
Traukinių eismą tarp Kauno ir Palemono planuojama atnaujinti antroje rudens pusėje Traukinių eismą tarp Kauno ir Palemono planuojama atnaujinti antroje rudens pusėje
2019-08-23
Traukinių eismas tarp Kauno geležinkelio stoties ir Palemono turėtų būti atnaujintas antroje rudens pusėje. Nuo rugsėjo daugė...
Odontologijos kliniką įklampino „paskolos“ vadovui Odontologijos kliniką įklampino „paskolos“ vadovui
2019-08-22
Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) sprendimas dėl odontologines paslaugas teikusios bendrovės, jog ši siekė neteisėtos mo...
SEMC – papildomas milijoninis finansavimas SEMC – papildomas milijoninis finansavimas
2019-08-22
Kultūros ministerija Stasio Eidrigevičiaus menų centrui kurti (I etapui) numatė 5 mln. Eur – 4,978 iš Valstybės kapitalo inve...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.