Generalinės prokuratūros Finansų ir buhalterinės apskaitos skyrius - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Įmonės kodas: 288603320
Telefonas: (8 5) 250 0970, Faksas: (8 5) 266 2317
Prokuratūra

Nijolė Žičkienė

Skyriaus vedėja - vyriausioji buhalterė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662390
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Nijole.Zickiene@prokuraturos.lt

Laimutė Andrejevienė

Skyriaus vedėjo - vyriausiojo buhalterio pavaduotoja
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52500936
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Nijole.Zickiene@prokuraturos.lt

Vida Čepulienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662393
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Vida.Cepuliene@prokuraturos.lt

Sigutė Repečkienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662394
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Sigute.Repeckiene@prokuraturos.lt

Zita Zablockaja

Vyriausioji specialistė
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662399
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Zita.Zablockaja@prokuraturos.lt

Valentina Jakučinskienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662592
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Valentina.Jakucinskiene@prokuraturos.lt

Regina Juodeikienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662591
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Regina.Juodeikiene@prokuraturos.lt

Elena Kodytė-Ayadi

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662417
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Elena.Kodyte-Ayadi@prokuraturos.lt

Daiva Krušinskaitė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662398
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Daiva.Krusinskaite@prokuraturos.lt

Jolita Malinauskienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662396
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Jolita.Malinauskiene@prokuraturos.lt

Irina Markovska

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662489
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Irina.Markovska@prokuraturos.lt

Danutė Morkūnienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662495
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Danute.Morkuniene@prokuraturos.lt

Česlava Narvoiš

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662397
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Ceslava.Narvois@prokuraturos.lt

Sigita Rakštelienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662395
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: SigitaJoana.Raksteliene@prokuraturos.lt

Virginija Vaitkevičienė

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662391
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Virginija.Vaitkeviciene@prokuraturos.lt

Juliana Vinevic

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662396
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Juliana.Vinevic@prokuraturos.lt

Krystyna Vinevič

Vyriausioji specialistė (finansininkė)
Adresas: Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas: +370 52662392
Faksas: +370 52662317
Internetinis adresas: http://www.prokuraturos.lt
El. paštas: Krystyna.Vinevic@prokuraturos.lt
Naujienos
Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves? Ar elektroninė prekyba pakeis fizines parduotuves?
2019-11-13
Prireikus naujų batų, šviestuvo ar televizoriaus, vis retesnis šių prekių ieškoti važiuoja į fizines parduotuves, kai jas nus...
Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose Atnaujintos kelių linijos didins saugumą keliuose
2019-11-07
Prasidėjus tamsiajam metų laikotarpiui, kai keliuose kyla nemažai sumaišties, kelininkai baigė atnaujinti kelių linijas ir ho...
„Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų „Western Union“ Lietuvoje įkurs dar 300 darbo vietų
2019-11-06
„Western Union“, viena iš tarptautinių pinigų pervedimo ir mokėjimo įvairiomis valiutomis lyderių, pradeda įgyvendinti naują...
Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti Įsirenginėjate virtuvę? Šie patarimai padės apsispręsti
2019-11-06
Remontuojant namus ar įsigijus naują būstą bemaž kiekvienam kyla klausimų, kaip išsirinkti buitinę techniką ir išvengti klaid...