Sekmadienis, rugpjūčio 09 d.

Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamentas - Generalinė prokuratūra

Prokuratūra
Prokuratūra
Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra
Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Į. kodas 288603320
Telefonas +370 5 250 0970, Faksas +370 5 266 2317
Prokuratūra

Tomas Krušna

Vyriausiasis prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662360
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Tomas.Krusna@prokuraturos.lt

Zenonas Burokas

Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662320
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Zenonas.Burokas@prokuraturos.lt

Arūnas Meška

Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662346
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Arunas.Meska@prokuraturos.lt

Saulius Verseckas

Vyriausiojo prokuroro pavaduotojas
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662443
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Saulius.Verseckas@prokuraturos.lt

Margarita Šniutytė-Daugėlienė

Lietuvos nacionalinė narė Eurojuste
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Internetinis adresas https://www.prokuraturos.lt
El. paštas Margarita.Sniutyte-Daugeliene@prokuraturos.lt

Lina Beinarytė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662341
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Lina.Beinaryte@prokuraturos.lt

Laima Čekelienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662337
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Laima.Cekeliene@prokuraturos.lt

Jolita Kančauskienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52500939
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Jolita.Kancauskiene@prokuraturos.lt

Rima Kriščiūnaitė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662348
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Rima.Krisciunaite@prokuraturos.lt

Ina Linevaitė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662356
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Ina.Linevaite@prokuraturos.lt

Sigutė Malinauskienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662322
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Sigute.Malinauskiene@prokuraturos.lt

Laima Milevičienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52500915
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Laima.Mileviciene@prokuraturos.lt

Dainora Miliūtė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662347
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Dainora.Miliute@prokuraturos.lt

Rozita Požarskienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52500908
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Rozita.Pozarskiene@prokuraturos.lt

Jūratė Radišauskienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662473
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Jurate.Radisauskiene@prokuraturos.lt

Vida Ramanauskienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662422
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Vida.Ramanauskiene@prokuraturos.lt

Lisauskienė Skorupskaitė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662445
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Daiva.SkorupskaiteLisauskiene@prokuraturos.lt

Ieva Truncienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662313
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Ieva.Trunciene@prokuraturos.lt

Rasa Tunkevičienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662452
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Rasa.Tunkeviciene@prokuraturos.lt

Jolita Urbelienė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662441
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Jolita.Urbeliene@prokuraturos.lt

Jurga Zieniūtė

Prokurorė
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662448
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Jurga.Zieniute@prokuraturos.lt

Darius Alinskas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52500909
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Darius.Alinskas@prokuraturos.lt

Sergejus Bekiš

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662449
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Sergejus.Bekis@prokuraturos.lt

Viktoras Biriukovas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662469
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Viktoras.Biriukovas@prokuraturos.lt

Darius Čaplikas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662345
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Darius.Caplikas@prokuraturos.lt

Gintaras Eidukevičius

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662466
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Gintaras.Eidukevicius@prokuraturos.lt

Gintautas Gudžiūnas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662343
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Gintautas.Gudziunas@prokuraturos.lt

Mindaugas Gylys

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662328
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Mindaugas.Gylys@prokuraturos.lt

Vytautas Kukaitis

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662359
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Vytautas.Kukaitis@prokuraturos.lt

Arvydas Kuzminskas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662447
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Arvydas.Kuzminskas@prokuraturos.lt

Nerijus Marcinkevičius

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662494
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Nerijus.Marcinkevicius@prokuraturos.lt

Simonas Minkevičius

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52 662459
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas https://www.prokuraturos.lt
El. paštas Simonas.Minkevicius@prokuraturos.lt

Gintautas Paškevičius

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662442
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Gintautas.Paskevicius@prokuraturos.lt

Sergejus Stulginskis

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662444
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Sergejus.Stulginskis@prokuraturos.lt

Mindaugas Taškūnas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52 662362
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas https://www.prokuraturos.lt
El. paštas Mindaugas.Taskunas@prokuraturos.lt

Arūnas Verenius

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662349
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Arunas.Verenius@prokuraturos.lt

Ugnius Vyčinas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662323
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Ugnius.Vycinas@prokuraturos.lt

Regimantas Žukauskas

Prokuroras
Adresas Rinktinės g. 5A, LT-01515 Vilnius
Telefonas +370 52662342
Faksas +370 5 266 2317
Internetinis adresas http://www.prokuraturos.lt
El. paštas Regimantas.Zukauskas@prokuraturos.lt
Naujienos
Didesnės pajamos be papildomo darbo: ar tai įmanoma? Didesnės pajamos be papildomo darbo: ar tai įmanoma?
2020-08-07
Karantino laikotarpiu, kai daliai gyventojų laikinai sumažėjo darbų apimtys ir atlyginimai, ne vienam prireikė papildomų pini...
Kovoje su krūmynais gelbsti krūmapjovės! Kovoje su krūmynais gelbsti krūmapjovės!
2020-08-07
Tikriausiai dažnas esate susidūręs su problema, kuomet jūsų aplinkoje priauga nepageidaujamų krūmynų, gadinančių tiek estetin...
LIETUVOS MUZIEJŲ KELIAS ŽEMAITIJOJE: SMĖLIO PILYS IR MEDVĖGALIO LEGENDOS LIETUVOS MUZIEJŲ KELIAS ŽEMAITIJOJE: SMĖLIO PILYS IR MEDVĖGALIO LEGENDOS
2020-08-07
Š. m. liepos 3 d. ant Gedimino pilies kalno Vilniuje prasidėjusios nacionalinės kultūrinės tapatybės formavimo ir puoselėjim...
„Pixevia“ pritraukė 1 mln. eurų investiciją „Pixevia“ pritraukė 1 mln. eurų investiciją
2020-08-05
Lietuvos technologijų bendrovė „Magma Solutions“, UAB, sukūrusi „Pixevia“, pirmąją dirbtinio intelekto valdomą parduotuvę Eur...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.