ES paramos įgyvendinimo skyrius - Europos Sąjungos paramos koordinavimo departamentas (Basanavičiaus g. 30, Vilnius)

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Įmonės kodas: 188603091
Telefonas: 8 (5) 219 1190, Faksas: 8 (5) 261 2077
El. paštas: smmin@smm.lt
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Rasa Dokuzlar

Vedėja
Adresas: J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224 Vilnius
Telefonas: +370 52193557
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Rasa.Dokuzlar@smm.lt

Inga Dundulienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224 Vilnius
Telefonas: +370 52193554
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Inga.Dunduliene@smm.lt

Egidija Kasperiūnienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224 Vilnius
Telefonas: +370 52193568
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Egidija.Kasperiuniene@smm.lt

Nerija Lučinskaitė

Vyriausioji specialistė
Adresas: J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224 Vilnius
Telefonas: +370 52193556
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Nerija.Lucinskaite@smm.lt

Asta Žurauskaitė

Vyriausioji specialistė
Adresas: J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224 Vilnius
Telefonas: +370 52193566
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Asta.Zurauskaite@smm.lt

Gintarė Starkevičiūtė

Vyriausioji specialistė
Adresas: J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224 Vilnius
Telefonas: +370 52193564
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Gintare.Starkeviciute@smm.lt

Vigilija Gudauskytė

Vyresnioji specialistė
Adresas: J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224 Vilnius
Telefonas: +370 52193579
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Vigilija.Gudauskyte@smm.lt

Dalia Meidutė-Birulienė

Vyresnioji specialistė
Adresas: J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224 Vilnius
Telefonas: +370 52193578
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Dalia.Meidute@smm.lt

Vitalija Vitta

Vyresnioji specialistė
Adresas: J. Basanavičiaus g. 30, LT-03224 Vilnius
Telefonas: +370 52193558
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Vitalija.Vitta@smm.lt
Naujienos
Kaip nepermokėti skolinantis? Kaip nepermokėti skolinantis?
2019-09-16
Skolindamiesi pageidaujamam pirkiniui įsigyti ar kitoms vartojimo reikmėms daugiau nei pusė gyventojų (54 proc.) atsižvelgtų...
Kodėl moterims galima mokėti mažiau? Kodėl moterims galima mokėti mažiau?
2019-09-13
Vokietijoje jas vadina Rabenmütter (liet. moterys varnos). Šie paukščiai tikrai neturi švelniausiųjų reputacijos, atvirkščiai...
Geras verslo šūkis: kaip jį sukurti? Geras verslo šūkis: kaip jį sukurti?
2019-09-11
Šūkis – tai reikšminga įmonės identiteto dalis. Jis tiek pat svarbus, kiek ir logotipas ar pavadinimas, todėl šūkio kūrimui v...
Man irgi siūlė investuoti į kriptovaliutas. Kaip atpažinti sukčių? Man irgi siūlė investuoti į kriptovaliutas. Kaip atpažinti sukčių?
2019-09-10
Sparčiai tobulėjant technologijoms, ne ką lėčiau progresuoja ir sukčiai. Jei anksčiau ilgapirščiai išviliodavo pinigus telefo...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.