Buhalterinės apskaitos skyrius - Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija
A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Įmonės kodas: 188603091
Telefonas: 8 (5) 219 1190, Faksas: 8 (5) 261 2077
El. paštas: smmin@smm.lt
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija

Kristina Želudevičienė

Vedėja
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191110
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Kristina.Zeludeviciene@smm.lt

Liudmila Taškina

Vedėjos pavaduotoja
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191111
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Liudmila.Taskina@smm.lt

Natalija Kraujalienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191192
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Natalija.Kraujaliene@smm.lt

Daiva Lazauskaitė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191109
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Daiva.Lazauskaite@smm.lt

Vilma Mureikienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191131
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Vilma.Mureikiene@smm.lt

Lolita Prielaidienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191219
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Lolita.Prielaidiene@smm.lt

Liudvika Ratiukienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191119
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Liudvika.Ratiukiene@smm.lt

Ilona Žarnovskienė

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191112
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Ilona.Zarnovskiene@smm.lt

Jevgenija Ždanova

Vyriausioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191119
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Jevgenija.Zdanova@smm.lt

Lina Bagdonavičienė

Vyresnioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191132
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Lina.Bagdonaviciene@smm.lt

Rita Barauskaitė

Vyresnioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191132
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Rita.Barauskaite@smm.lt

Jurgita Čiutienė

Vyresnioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191109
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Jurgita.Ciutiene@smm.lt

Aldona Linkevičienė

Vyresnioji specialistė
Adresas: A. Volano g. 2, LT-01516 Vilnius
Telefonas: +370 52191222
Faksas: +370 52612077
Internetinis adresas: http://www.smm.lt
El. paštas: Aldona.Linkeviciene@smm.lt
Naujienos
LIETUVOS MUZIEJŲ KELIAS KVIEČIA Į LIETUVOS VENECIJĄ LIETUVOS MUZIEJŲ KELIAS KVIEČIA Į LIETUVOS VENECIJĄ
2019-08-21
2019 m. gegužės 17 d. Nobelio premijos laureato Czesławo Miłoszo kultūros centre Šeteniuose (Kėdainių r.) startavęs naciona...
Kauno bus statomas naujas tiltas per Nerį už 32 mln. eurų Kauno bus statomas naujas tiltas per Nerį už 32 mln. eurų
2019-08-09
Kaune iškils naujas tiltas per Nerį, kuris bus kelio A1 Vilnius–Kaunas–Klaipėda dalis, taip pat bus pastatytas naujas viaduka...
Lietuvių ir lenkų geležinkeliečiai surengė bendras pratybas „Rail Baltica“ Lietuvių ir lenkų geležinkeliečiai surengė bendras pratybas „Rail Baltica“
2019-08-09
„Lietuvos geležinkeliai“ kartu su Lenkijos geležinkelių infrastruktūros valdytoju „PKP Polskie Linie Kolejowe S. A.“ (PKP PLK...
„Tele2“ jau priima „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ užsakymus, užsisakius dabar – galima atgauti iki 500 Eur „Tele2“ jau priima „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ užsakymus, užsisakius dabar – galima atgauti iki 500 Eur
2019-08-08
Po Niujorke ką tik pasibaigusio oficialaus „Samsung“ flagmanų „Galaxy Note 10“ ir „Galaxy Note 10+“ pristatymo, telekomunikac...
Svetainė yra atnaujinama. Galimi smulkūs nesklandumai.